Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > NEP Group Müşteri Kanalları İçin Marsis Yazılımını Tercih Etti
NEP Group Müşteri Kanalları İçin Marsis Yazılımını Tercih Etti
29.12.2021 14:34

NEP Group, dünya çapında içerik yaratıcılar için önde gelen teknoloji ortaklarından birisi. 35 yılı aşkın süredir, müşterilerinin içeriklerini her yerde, her zaman, her platformda oluşturmalarını, yönetmelerini ve dünyaya göstermelerini sağlayan yenilikçi ürünler ve hizmetler sunuyor. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan NEP, 4.000’den fazla çalışanı ile 25 ülkede faaliyet gösteriyor. NEP Group müşterileri, spor, müzik, film ve televizyonun öncülerinden büyük kurumsal markalara, ajanslara, dünyanın her yerindeki yeni içerik sahiplerine ve yaratıcılarına kadar çeşitlilik gösteriyor.

Marsis Channel in A Box (master kontrol ve playout işlevlerini tek yapıda birleştiren, anahtar teslimi yayın yapım çözümü) sistemleri, NEP’in müşteri kanallarını destekliyor. Marsis’in Playout, CG, Ingest, Streaming ve Scheduling web istemcileri, NEP kanalları üzerinde yayınlanan spor etkinlikleri için erişim ve yönetim sağlıyor. 

Esnek zaman çizelgeleme, son dakika değişikliklerine yardımcı oluyor ve harici kaynaklardan veri çekme yeteneği ile otomasyondan başlatılan bütünleşik canlı grafikler, gerçek zamanlı bilgi eklemek için Marsis çözümünü çok cazip hale getiriyor.

Marsis Software Suite, canlı etkinlikleri kusursuz bir şekilde düzenleyip kolaylaştırıyor ve gelişmiş otomasyon işlevleriyle 24 saat çalışan önceden kaydedilmiş içerik oynatma özellikleri, son kullanıcıların tamamen kişiselleştirilebilir bir oynatma sürecinin keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

Özel uygulamalar için üçüncü firma donanımları, yönlendiricileri, merkezi veri depolama ve arşivleriyle web API entegrasyonu dahil olmak üzere Marsis özellikleri ve işlevleri, son kullanıcıya halihazırda kurulu donanımla veya herhangi bir yeni satın alım ile geniş bir seçenek yelpazesi sunarak, yeni kanallar eklerken genişlemeyi kolaylaştırıyor. 

Marsis ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.