Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Bose Work Uzaktan Çalışma Çözümü
Bose Work Uzaktan Çalışma Çözümü
18.10.2022 20:47

Yeni karma (hibrid) çalışma çağı geldi ve Bose Work buna yardım etmek için hazır. Karma çalışma modelleri, çalışanların bazılarının işyerinde, bazılarının uzakta olduğu ve herkesin bütün gün telefonla haberleştiği bir yöntem. Konferans ve toplantı bağlantıları, işlerin ilerlemesini sağlar. Bose Work çözümleri de Bose’un sadeliğini ve netliğini konferans bağlantılarına getirir.

Ürünler, Microsoft Teams, Google Meet, Zoom ve diğer popüler üçüncü taraf bulut hizmetlerine gelişmiş görüntü ve ses performansı getirerek, mevcut platformlarla sorunsuz bir şekilde entegre olur. Bu yeni bürodan/uzaktan karma çalışma çağında Bose Work çözümleri, ekiplerin kendilerini daha fazla birlikte hissetmelerine ve daha fazla iş çıkarmalarına yardımcı olur.

Bütünleşik toplantı odaları

ControlSpace EX işlemciler, ControlSpace EX Dante uç noktaları, Bose hoparlörler ve ControlSpace Designer yazılımı gibi ürünleri kullanarak entegre toplantı salonları tasarlanabilir.

Kalabalık yerler

Toplantı alanları veya küçük ve orta büyüklükteki odalar için mükemmel bir birinci sınıf konferans cihazı olan Bose Videobar VB1 gibi “hepsi bir arada” tarzı çözümler, toplantı alanlarını sadeleştiriyor.

Masaüstü ve mobil konferanslar

Bose Noise Cancelling Headphones 700 UC gibi masaüstü ve mobil konferans ürünleri, uzaktaki ve açık ofis çalışanlarının kendilerini daha fazla ilgili ve meşgul hissetmelerine yardımcı olur.

BOSE Videobar VB1 

Kalabalık alanlardan orta büyüklükteki odalara kadar, Bose Videobar VB1 her toplantıya birinci sınıf ses ve görüntü getiren, “hepsi bir arada” bir USB konferans cihazı.

Aktif olarak seslere odaklanan ve gürültüyü reddeden altı adet ses demetine yönlendirmeli mikrofonla konuşmalar daha doğal hale gelir; ve otomatik EQ tüm katılımcılara optimize edilmiş ses sağlar.

Otomatik kadrajlama yapan 4K Ultra-HD kamera, herkesin sunum yapan kişiyi, beyaz tahtayı, kâğıt sunum panosu veya odadaki diğer nesneleri görüp anlamasına ve aynı odada birlikteymiş gibi hissetmesine olanak tanır.

BOSE gürültü gideren kulaklık 700 UC

Artık bütün dünya sizin konferans salonunuz. Bose Noise Cancelling Headphones 700 UC sizi işyerinde ve ötesinde daha iyi işbirliği için donatıyor; kabin, açık ofis, ev ofis ve her yerde.

Kendinden emin bir şekilde konuşmaya ve konferans görüşmelerinde net bir şekilde duyulmaya yönelik bir uyarlanabilen dört mikrofonlu ses alım sistemi, sesinizi çevredeki gürültüden yalıtır, ikide bir sessize alma/sesi açma (mute/unmute) karışıklığını ortadan kaldırır ve “… beni duyuyor musun?” sorularından kurtarır.

BOSE tavan ses çözümleri

Daha iyi işbirliği için masaları sadeleştirin. Bose Work uzaktan konferans ürünleri ailesinin bir parçası olan Bose Ceiling Audio Solutions, tamamen bütünleşik toplantı odaları için eksiksiz konferans sistemleri sunuyor.

Üretkenliği artıran kusursuz bir toplantı deneyimi sunmak için Bose hoparlörlerin ve Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 mikrofonun üstün performansını bir Bose amplifikatörü ve DSP (dijital sinyal işlemci) ile birleştiriyor. Elektronik aygıtların hızlı kurulmasına ve yapılandırılmasına hazır, kurulum sürelerini kısaltan, eksiksiz salon ses çözümleri sunuyorlar.


Ürün Bose Work Uzaktan Çalışma Çözümü
Marka Bose
Firma Asimetrik
Telefon 0212 212 80 75
Web www.asimetrik.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi