Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Riedel MediorNet MicroN
Riedel MediorNet MicroN
19.04.2022 10:14

MediorNet MicroN, birçok farklı işleve sahip, yazılımla hizmet sunulan, uygulama tabanlı bir donanımdır: Bir sinyal işlemci, 12 adede kadar çift yönlü HD sinyaller için basit bir noktadan noktaya bağlantı veya merkezi olmayan büyük bir yönlendirici bir sistemin parçası olabilir, hatta MediorNet ağları ve IP ağları arasında ancak bir MultiViewer veya köprü olarak bile hizmet verebilir.

MediorNet MicroN, eksiksiz bir ses, görüntü ve veri I/O (giriş-çıkış) grubuna sahip yüksek yoğunluklu bir sinyal arabirimi. 24 adet 3G/HD/SD-SDI görüntü portu ve 128 adede kadar ses kanalı için iki MADI portu sağlar. Veri aktarımı ve senkronizasyon için MicroN, bir 1G Ethernet portu ve iki senkronizasyon referans I/O sunar. Sekiz adet 10G SFP+ yüksek hızlı portu, toplam 80G MediorNet ağ kapasitesi sağlar ve yedekli bir örgülü medya ağının (meshed media network ) yapılandırılmasına izin verir.

Yalnızca 1RU raf yüksekliğinde MicroN, her boyutta ve karmaşıklıkta prodüksiyonlarda kullanılabilen, çok yönlü bir sinyal arabirimi sunar. MediorNet veri aktarım cihazları üzerine kurulu en büyük medya ağları için MicroN, bir MetroN yönlendiriciye bir ara bağlantı kutusu işlevi görebilir ve bağlantıyı fiber giriş-çıkışların ötesine, gereken her türlü görüntü ve ses giriş-çıkışına genişletebilir. Ayrıca MicroN, küçük ve orta ölçekli prodüksiyonlara ekonomik bir çözüm sağlamak için bir MetroN yönlendirici ile, diğer MicroN üniteleri ile veya bağımsız bir noktadan noktaya yapılandırmada çalışabilir. Ve diğer MediorNet aygıtları gibi, MicroN da birçok harici cihaza olan ihtiyacı ortadan kaldıran, güçlü dahili sinyal işleme özelliklerine sahip.

MicroN UHD 

MicroN UHD, MediorNet ürün ailesine katılan güçlü bir aygıt. Bu yeni bağlantı düğümü (node), tamamen Riedel’in dağıtık tasarım yaklaşımı üzerine kurulu olup, MediorNet platformuna daha fazla bant genişliği, daha fazla I/O, daha yüksek çözünürlükler ve daha fazla sinyal işleme gücü ekler.

Riedel ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.