Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Midas HD96-24-CC-TP Heritage D Canlı Dijital Konsol Denetim Merkezi
Midas HD96-24-CC-TP Heritage D Canlı Dijital Konsol Denetim Merkezi
22.02.2022 11:32

Heritage D, 144 giriş kanalı, 120 esnek miks veri yolu, 96 KHz örnek hızı, 21 inç dokunmatik ekran ve turne sınıfı yolculuk kutusuna sahip bir canlı dijital konsol denetim merkezi.

Heritage 3000 (H3K) ilk olarak 1999’da piyasaya sürüldü. Ünlü mor rengi ve özellikleri onu karakteristik bir Midas haline getirdi. Kısa sürede kendisini canlı ses uygulamaları için dünya çapında endüstri standardı olarak kabul ettirdi. H3K ilk günden büyük bir kazanan olduğunu kanıtladı.

Sektörde ses getiren tek şey çarpıcı renk düzeni değildi. İkonik XL4, yüksek kanal ve aux sayıları, esnek aux anahtarlama (geçiş) sistemi ve yeni bir ön yükselteç (pre-amp) tasarımıyla, H3K’nın tercih edilen konsol olması şaşırtıcı değil.

Heritage D, böylesine ikonik bir miks konsolundan sonra geldi. Bu ürün, efsanevi ses kalitesini korurken, dijital bir miks konsolunun başarabileceklerinin çıtasını yükseltiyor.

H3K ve PRO Serisi konsolların üretken geçmişine dayanan yeni Heritage D, şimdi ses mühendisinin iş akışını yeniden keşfediyor. Sonunda dokunarak çalışılabilen bir Midas sunuyor. Güçlü 21 inç HD dokunmatik ekran ve müthiş ultra modern grafik kullanıcı arayüzü (GUI) kontrolü parmaklarınızın ucunda. Heritage D, Channel AI (yapay zekâ) gibi yeni özellikler getiren bir gelecek vizyonu.

Bu platform gelecek için tasarlandı ve gelişmeye ve sürekli olarak yeni özellikler eklemeye hevesli, harika bir Midas ekibi ile uzun yıllar boyunca büyümeye ve gelişmeye devam edecek. Heritage D’ye yapılan yatırım güvende kalacak.

Graviton Mk 2 ses işleme sistemi

Her miks konsolunun merkezinde en önemli kısım olan ses bulunur. Midas sesi her zaman öncelik listesinin en başına koyuyor. Arttırılmış dinamik aralığa sahip yeni 64-bit toplama miks sistemiyle efsanevi Midas dijital sesi artık daha da geliştirildi. Midas kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Midas sesinin anahtarı, gecikme telafisi yapılırken en üst düzeyde esneklik sağlaması. Korkunç tarak filtreleme etkisinden kaçınmak çok önemli. Diğer birçok konsol, ses sinyali yolunun bu önemli bölümünü görmezden geliyor.

Flexi-Aux

Flexi-Aux sistemi, grup veya gövde stili miksi için aux’dan aux’a gönderme yeteneği sunuyor. Artık tüm bateri setine paralel sıkıştırma uygulayabilir ve kulak miksinde bir sanatçıya aktarabilirsiniz.

Değişken kanal fazı

Her kanaldaki yeni, sezgisel, kullanımı kolay Variable Phase, ses kaynaklarının yüksek veya düşük faz değişiklikleriyle sinyalleri daha önce hiç elde edilemeyen şekillerde mikslemek için sorunsuz bir şekilde bir araya getirilmesine olanak tanıyor.

Shout Mixer 

Shout Mixer, karmaşık iletişim gruplarının kolayca oluşturulmasını ve saklanmasını sağlıyor. 16 sesli giriş (giriş ve çıkış kanalı sayısından bağımsız), 12 özel çıkışlı çok çeşitli konuşma sistemleri oluşturmak için kullanılabiliyor. Ayarların anında geri çağrılması, ses kontrolü ve çok önemli büyük gösteriler için farklı ayarlar kullanmaya olanak tanıyor.


Ürün HD96-24-CC-TP Heritage D Canlı Dijital Konsol Denetim Merkezi
Marka Midas
Firma Asimetrik
Telefon 0212 212 80 75
Web www.asimetrik.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi