Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Ertekin Elektronik Deneyim Merkezi Sizleri Bekliyor
Ertekin Elektronik Deneyim Merkezi Sizleri Bekliyor
28.03.2022 12:40

Kurulduğu 1967 yılından günümüze kadar yenilenen teknolojiyi takip ederek elektronik sektörünün ulusal ve küresel ihtiyaçlarını karşılamak ve Türkiye’nin sektör pazarını sürekli geliştirerek sektörde liderlik eden elektronik şirketlerinden birisi olan Ertekin Elektronik, geçtiğimiz günlerde merkez ofisinin bulunduğu yerde yeni bir “Deneyim Merkezi” açtı.

Sektörle ilgili ürünleri, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyat, süre ve kalitede sunmak, satış sonrası verilen hizmetleri etkili bir şekilde gerçekleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen Ertekin Elektronik, bu yeni Deneyim Merkezi ile kullanıcılara uzmanlar eşliğinde ürünleri yakından inceleme olanağı sunuyor.

Ses sistemleri, DJ ürünleri, konferans sistemleri, ışık sistemleri, sahne ekipmanları, görüntü ve otomasyon sistemleri, konnektörler, kablolar ve aksesuarlar gibi çok geniş yelpazede ürün, çözüm ve sistemler sağlayan Ertekin Elektronik, dünyaca çok iyi bilenen onlarca markanın Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Ve bu markaların çoğunun ürün ve çözümlerini yeni Deneyim Merkezi’nde kullanılabilir şekilde kurdu.

Deneyim Merkezi’nde ürünleri ve çözümlerini bulabileceğiniz markalar şöyle:

Harman Professional ailesine ait markalar: JBL, AKG, BSS, Soundcraft, DBX, Crown, Martin, AMX

Diğer markalar: Audio-Technica, dB Technologies, B&C, Avolites, Strand, Zero88, Spotlight, Antari, LookSolutions, LitePuter, GY-Hitec, Taiden, HTDZ, Denox, Audac, Pioneer DJ, Neutrik, Rean, ProCab, Caymon.

Ertekin Elektronik, birlikte çalıştığı markaları ve iş ortaklarını kullanıcılarla buluşturarak çok önemli bir organizasyon gerçekleştiriyor. Yeni Deneyim Merkezi, özellikle son iki yıldır korona salgını nedeniyle fuarları ve etkinlikleri ziyaret edemeyen ama ürün, çözüm ve sistemleri yakından incelemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Çalışma saatleri içinde ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz ürünleri uzmanlar eşliğinde yakından deneyimleyebilirsiniz. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.