Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Tilta Red V-Raptor Camera Cag
Tilta Red V-Raptor Camera Cag
28.03.2022 13:33

Tilta’nın Red kameralar için geliştirmiş olduğu Red V-Raptor camera cage ile güvenliğinizden ödün vermeyin. V-Raptor 8K VV, şimdiye kadarki en güçlü ve gelişmiş RED sinema kamerasıdır. Markanın yeni sistemi ve sensörü ile yeni DSMC3 nesli kameralara ilk giren ürün olarak V-Raptor, dijital görüntü yakalama teknolojisinin ön saflarında tek başına duruyor.

8K geniş format veya 6K S35 çekim yapabilen çığır açan çok formatlı 8K sensöre sahip olan bu kamera, piyasadaki karşılaştırılabilir kameralar arasında en geniş lens seçiminin kilidini açar ve her zaman 4K’nın üzerinde çekim yapma olanağı sağlar. Tilta’nın geliştirmiş olduğu kafesle birlikte kameranın özelliklerini daha iyi vurgulayabilir ve korumanızı maksimuma taşıyabilirsiniz.

Bu kamera kafesi, RED V-Raptor için koruyucu zırh sağlar ve aksesuarların montajı için seçeneklerinizi büyük ölçüde genişletir. Kafes, hem ¼”-20 hem de ⅜”-16 dişlere, yan kollar için entegre NATO raylarına ve iki ARRI uyumlu rozete sahiptir. Kafesin tabanı ayrıca kameranızı çeşitli hızlı serbest bırakma sistemlerine takmak için çeşitli montaj seçenekleri sunar ve doğal olarak RED V-Raptor için 15 mm LWS taban plakasını destekler. Kafes ayrıca, RED V-Raptor için isteğe bağlı yan tek çubuk tutucu için montaj noktalarına sahiptir ve bu, takip odaklı motorlar gibi aksesuarların 15 mm çubuklar aracılığıyla montaj için hafif bir çözüm sunar. Dahil edilen ön üst plaka, aksesuarları küçük, hafif bir forma monte etmek için genişletilmiş seçenekler sunar. Plaka, hızlı açılan üst tutamaçlar, harici monitörler, kablosuz video vericileri, eklemli kollar vb. gibi çeşitli aksesuarları destekleyen bir soğuk yuva alıcısı, 1/4”-20 ve ⅜”-16 montaj noktaları içerir.

Tilta ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.