Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > FUJIFILM
FUJIFILM
21.10.2017 15:01

FUJINON UA24X7.8BERD Lens

Fujinon 4K lens serisini 4K videonun bir çok ihtiyacına cevap veren 8 modele genişleten UA24X7, canlı spor yayını ve basına ayrılan yer için son derece yüksek çözünürlüklü, gerçekçi video çekimi yapmayı mümkün kılıyor. FUJIFILM Corporation, dünyanın en küçük (toplam uzunluğu yaklaşık 220.5mm) ve en hafif (yaklaşık 1.98kg) yeni FUJINON UA24x7.8BERD UA24x7.8 4K destekleyen yayın lensini tanıtıyor. Lensin Ocak 2018’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Kompakt bir gövdeye sahip olmasına rağmen, “A24x7.8, 24x yüksek büyütme zumuna sahip ve geniş açı ile 7.8 mm’den 187 mm’ye kadar odak uzaklığını kapsıyor. Bu taşınabilir zoom lens hem yüksek hareket kabiliyetine hem de işlevselliğe sahiptir.

FUJINON MK18-55mm T2.9 Lens

FUJINON MK18-55mm T2.9 tüm zoom aralığında T2.9 hızında yüksek optik performans ve düşük distorsiyon sağlar. Süper 35mm / APS-C sensör uyumluluğu ve E-monte özel tasarımı, ultra kompakt ve 1kg’dan daha az hafif gövdeye ve mükemmel maliyet performansına neden olmuştur. Yakınlaştırma esnasında odak kaydırma ve optik eksen kaymasını engelliyor. Ayrıca, 0.8M dişli aralığı ile odak, yakınlaştırma ve iris için üç manuel objektif halkası ve sofistike çalışabilirlik için 200° odak dönüş açısı sunar.

FUJINON Yeni 4K Lensler

İnsanlar videolardan her zamankinden göre daha fazla keyif alıyor ve bu videolardan daha yüksek beklentilere giriyorlar. Sürekli gelişen bu dünyadaki izleyicilerin talebini karşılamak için hareketli görüntü ve yayın endüstrileri mümkün olan en üst düzeyde resim kalitesini gerektirir. HD’den dört kat daha fazla çözünürlük sunduğu için, 4K, filmler ve yayınlar için yeni bir standart olarak popülaritesini arttırıyor. 2015 yılında Fujifilm, bu yeni standardın benimsenmesini hızlandıran yayıncılıkla kullanılmak için dünyanın ilk 4K zoom lensleri olan FUJINON UA serisini geliştirdi. Bu ürün serisi, sadece 4K’da yayın yapan televizyon istasyonlarının kurulmasına ve 2016 Yaz Olimpiyatlarının Rio de Janeiro’da 4K kaydettirilmesine yardımcı oldu. Televizyon görüntü kalitesindeki bu büyük ilerlemenin arkasında, lensin ne olabileceği veya olamayacağı hakkındaki geleneksel bilgileri geçersiz kılan bir Fujifilm ürün stratejisi yatıyor.

www.fujifilm.eu

Önceki Makale
FSI
Sonraki Makale
GatesAir
En Çok Okunanlar
Dergi