Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > FOR-A, 12G/4K - IP ve Bulut Tabanlı Yeni Kuşak Canlı Prodüksiyon Çözümleri Sunuyor
FOR-A, 12G/4K - IP ve Bulut Tabanlı Yeni Kuşak Canlı Prodüksiyon Çözümleri Sunuyor
22.04.2022 12:42

Bilinen bir yayın donanımı satıcısı olarak FOR-A algısı, bu yılki NAB fuarında dönüşmeye hazırlanıyor. FOR-A bu yıl SDI’dan IP’nin tüm çeşitlerine kadar, bu yıl birkaç benzersiz teknolojik atılımını ortaya çıkaracak. FOR-A’nın yenilikçi, yazılım tanımlı tasarım mimarisi, çeşitli uygulamalarda SDI veya IP aracılığıyla görüntü, ses ve veri iletişimi için en kusursuz çevrim ve senkronizasyonu sağlayıp, her türlü uygulamada SDI’dan IP’ye ve buluta sorunsuz geçiş için esneklik sunar.

Müşterilerin eksiksiz bir çözüme yönelik ihtiyaçlarına yanıt olarak FOR-A Corporation, SDI’dan 12G/4K’ya ve tüm IP çeşitlerine geçiş yapan içerik yapımcılara hitap eden eksiksiz bir ekosistem yarattı. Yeni ve genişletilmiş çözüm ortaklıklarının bir kombinasyonu ve yazılım tanımlı çözümlerdeki gelişmelerin ışığında FOR-A bulut tabanlı hizmetlere dönüştürme ve geçiş için artık ultra düşük gecikme, hassas senkronizasyon ve IP-SDI Gateway çok amaçlı sinyal işleme sistemi ile IP tabanlı görüntü toplama ve dağıtım çözümleri sunuyor.

FOR-A, yalnızca yeni IP ve bulut tabanlı iş akışları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda şirketin mevcut ürün grubu için IP’ye doğru sorunsuz bir geçiş yolu öneriyor. Müşterilerin yatırımlarını korumak için ürün yelpazesi, üretim uygulamalarının değişen tüm gereksinimlerini karşılayacak. FOR-A, mevcut canlı video prodüksiyon ürün portföyünü desteklerken, mevcut ve gelecekteki müşterilerin bir IP iş akışına geçmelerine, mevcut bir IP altyapısını genişletmelerine veya sıfırdan bir proje başlatmalarına olanak tanır.

FOR-A Corporation of America Başkanı Satoshi Kanemura şöyle bir açıklama yaptı: “Şirketimiz için gerçekten dönüştürücü bir dönemdeyiz. Müşteri geri bildirimleri FOR-A’daki yenilikçiliği yönlendiriyor ve müşterilerimize bir IP veya hibrid iş akışına kolay bir yükseltme yolu sunmak için ideal konumdayız. Sorunsuz bir iş akışı için mevcut ve gelecekteki IP standartları arasında bir köprü sunmak için gereken esnekliği sağlayabilecek, türünün en iyisi ve en uygun maliyetli çözümlere sahibiz. Piyasadaki en iyi teknolojilerle bir sonraki seviyeye yükseliyoruz.

FOR-A ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.