Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Digigram’dan Güçlü, Çok Yönlü ve Çok Kanallı 1U IQOYA SERV/LINK IP Ses Kodeği
Digigram’dan Güçlü, Çok Yönlü ve Çok Kanallı 1U IQOYA SERV/LINK IP Ses Kodeği
21.06.2022 12:24

Yüksek yoğunluklu 1U IQOYA SERV/LINK çok kanallı IP ses kodek, 1U boyutlu yapısında 4 ila 64 stereo (8 ila 128 mono) ses giriş ve çıkış kanalını yönetir. Küçük ama güçlü IQOYA SERV/LINK ayrıca ses girişlerini aynı anda birden çok format ve protokolde kodlayabilir ve akışlarını yapabilir, çıkışlara giden IP ses akışlarının kodlarını çözebilir ve IP ses akışlarının kodlarını dönüştürebilir. Bu harika aygıt, çoklu STL ve SSL bağlantıları, çoklu web radyolarının içerik dağıtım ağlarına (CDN) teslimi, DVB/kablo operatörlerine çoklu program teslimi, çoklu canlı uzaktan yayınlar, çoklu interkom ve yorum kanalları, ve IP ses kod dönüştürme gibi uygulamalarda ses programlarının canlı uzaktan yayınlanmaları ve dağıtılmaları için tasarlandı. 

IQOYA SERV/LINK iki adet çalışırken değiştirilebilen yedekli güç kaynağı ünitesine, iki adet Ethernet portuna sahip ve farklı ses I/O türlerini destekler (Analog, AES/EBU, MADI, AES67/ RAVENNA, DANTE, AES67/RAVENNA+MADI). IQOYA SERV/LINK, kendi gömülü web sayfalarından ve SNMP veya web servisleri aracılığıyla tam olarak kontrol edilebilir ve izlenebilir.

Digigram ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.