Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Roland Pro A/V Canlı Yayın Akışı Prodüksiyonlarının Kalitesini Artıracak Yeni Ürünlerini Duyurdu
Roland Pro A/V Canlı Yayın Akışı Prodüksiyonlarının Kalitesini Artıracak Yeni Ürünlerini Duyurdu
21.06.2022 14:56

Profesyonel ses, görüntü ve elektronik müzik aleti donanımlarının önde gelen üreticilerinden Roland, canlı yayıncıların prodüksiyonlarını bir üst seviyeye taşımalarına yardımcı olacak üç yeni ürün sunuyor.

AeroCaster

AeroCaster, isteyen herkesin mobil cihazlar kullanarak kablosuz çok kameralı görüntü akış kurulumu oluşturmasına olanak tanıyan yenilikçi, kullanımı kolay bir sistem. Sistem, AeroCaster VRC-01 donanım kontrol yüzeyi ve ses arabirimi, iPad için AeroCaster LIVE App uygulaması ve iOS ile Android mobil cihazlar için AeroCaster Camera App uygulamasından oluşuyor. Kablosuz bağlantının rahatlığından ve mobilitesinden yararlanan AeroCaster, çevrimiçi sohbet programlarından (talk show) müzik performanslarına, canlı ticaretten uzaktan eğitime ve ötesine kadar her türlü canlı yayın uygulaması için yaratıcı olanaklarla dolu, yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

AeroCaster, kullanıcıların akıllı telefonlardan ve tabletlerden gelen kablosuz kamera sinyallerini değiştirmelerine ve ayrıca bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan ekran paylaşmalarına izin veriyor. Sistem, ana iPad’deki kamerayla birlikte aynı anda en fazla dört kablosuz cihazı destekliyor. Roland’ın gelişmiş video teknolojisi ayrıca grafikler, yazılar, video klipler, fotoğraflar ve daha fazlasını eklemek için kullanılabiliyor. Wi-Fi veya 4G/5G hücresel ağlar üzerinden YouTube, Facebook Live, Twitch ve özel RTMP kanallarına doğrudan görüntü akış bağlantısıyla kullanımı hızlı ve sezgisel.

UVC-02 Web Presentation Dock

İş yapmak için web konferans platformlarını kullanmak hayatın normal bir parçası haline geldi. Ancak dahili bilgisayar web kameralarının ve mikrofonlarının kaliteleri, istenen düzeyin çok altında. UVC-02 Web Presentation Dock, sanal sunumları daha kaliteli ses/görsel donanım ve daha fazla kontrol ile yükseltmek için basit ve uygun fiyatlı bir çözüm sağlayarak, kullanıcıların bu boşluğu doldurmalarına yardımcı olur.

Küçük boyutlu UVC-02, kullanıcının yüksek kaliteli bir HDMI kamera, profesyonel mikrofon ve diğer ses kaynaklarını bağlamasına ve bunları tek bir USB kablosu aracılığıyla doğrudan bilgisayar tabanlı toplantı ve görüntü akış platformlarına göndermesine olanak tanıyan bir masaüstü kontrol merkezi. Ayrıca ses seviyeleri, ses ve görüntü durdurma, ses efektleri ve daha fazlasının hızlı donanım kontrolünü sağlayan uygulamalı düğmeler ve anahtarlarla dolu bir panel de içerir.

CGM-30 Gooseneck Microphone

CGM-30 Gooseneck Mikrofon, UVC-02 Web Presentation Dock üzerindeki XLR girişine doğrudan takılır ve harici bir mikrofon ve stand ihtiyacını ortadan kaldıran yüksek kaliteli bir masaüstü çözümü sunar. Ayrıca, Roland VR-1HD AV Streaming Mixer ve üst panelde phantom destekli XLR mikrofon girişi olan diğer tüm ürünlerle çalışır.

Roland ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.