Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Telos Alliance 2 Adet ‘Best in Market’ Ödülü Aldı
Telos Alliance 2 Adet ‘Best in Market’ Ödülü Aldı
25.07.2022 10:35

Otuz yılı aşkın süredir ses yayıncılığı alanında güvenilir küresel lider arasında yer alan Telos Alliance, bu yılki NAB Show’da iki ayrı ‘Best in Market’ ödülü kazandı. Telos’un Axia iQs AES67 miks konsolu yazılımı, Radio World’ün ‘Best in Market’ ödülünü aldı ve Telos Infinity Virtual Intercom Platform (VIP), Sound & Video Contractor tarafından ‘Best in Market’ seçildi.

23-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenen NAB 2022, yayın içeriği yaşam döngüsü içinde yer alan en yenilikçi ürünleri ve çözümleri içeriyordu. Katılımcıların ve stant sahiplerinin her NAB Fuarında bekledikleri gibi, sektörümüze öncülük eden ürün ve çözüm önerilerine sahip şirketler özel ilgi ve övgüler aldı.

Telos Alliance’ın Axia iQs AES67 miks konsolu yazılımı, Radio World’ün ‘Best in Market’ ödülünü kazandı. Radio World açıklama yaptı: “Yenilikleri, özellikleri, maliyet verimliliği ve sektöre hizmet etmedeki performanslarıyla fuar alanında öne çıkan ürünleri ödüllendirmekten memnuniyet duyuyoruz.” iQs, tam bir HTML-5 arabirimi tarafından kontrol edilen ilk yazılım konsol olup, kullanıcıların herhangi bir yerden, herhangi bir cihazda (Mac, Windows, tablet, dizüstü bilgisayar ve hatta bir akıllı telefon) miks yapmalarına olanak tanır.

Sound & Video Contractor (SVC), Telos Infinity Virtual Intercom Platform’a (VIP) ‘Piyasanın En İyisi’ onurunu sundu. Bu yılki fuarda SVC, “profesyonel AV ürünleri ve çözümleri için yeni, yakın zamanda piyasaya sürülen veya bunu bekleyen ürün ve hizmetlerde yenilik ve mükemmelliği” ödüllendirdiğini vurguladı. Telos Infinity VIP, ilk eksiksiz özellikli bulut tabanlı interkom sistemi. Sanal olarak gelişmiş iletişimler sunarak bulut tabanlı medya prodüksiyon iş akışlarını herhangi bir cihazda kullanılabilir hale getirir.

Telos Alliance ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.