Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Wheatstone IBC’de Yeni AoIP Araçlarını Tanıttı
Wheatstone IBC’de Yeni AoIP Araçlarını Tanıttı
24.09.2022 14:30

Wheatstone, güçlü Blade 4 I/O ünitesi ve WheatNet-IP akıllı ses ağı için yeni GSX konsol yüzeyiyle AoIP ortamına daha da iyi yönlendirilebilen ses araçları ve unsurları kazandırdı.

Blade 4, Wheatstone’un AoIP ortamının bir parçası olarak yönlendirilebilir ses işleme, mikserler, dahili yazılım uygulamaları ve OPUS, MP3 ve AAC kodeklerini içeren, dördüncü nesil WheatNet-IP I/O birimi.

GSX konsol yüzeyi, Wheatstone’un yazılım kontrolleri dokunmalı bir yüzey ve dokunmatik ekran arayüzü ile birleştiren, tamamen yeniden programlanabilen, en son AoIP konsolu.

Her ikisi de konsollardan ve sanal arabirimlerden yönlendirilebilir ses kodeklerine, EQ dinamiklerine, miks, akış sağlama, senaryo yazım araçlarına kadar AoIP stüdyo unsurlarının ve üçüncü taraf teknoloji ortaklarının eksiksiz WheatNet-IP akıllı ekosistemine katkıda bulunuyor.

WheatNet-IP, ilk stüdyo planlamasını ve en sonunda devreye almaya kadar, isteğe göre özelleştirmeyi ve bunların arasındaki her şeyi içeriyor. IBC Fuarında Wheatstone, yeni stüdyolar eklemek, istasyonları birleştirmek ve tüm yayın sistemlerini yedeklemek için hemen hemen her ticari sunucuda çalışan yeni Layers yazılım paketini de sundu.

Wheatstone ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.