Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dejero IBC2022’de Yeni 5G İletim ve Kod Çözme Ürünlerini Öne Çıkardı
Dejero IBC2022’de Yeni 5G İletim ve Kod Çözme Ürünlerini Öne Çıkardı
24.09.2022 15:50

Dejero EnGo 3 ve EnGo 3x, yayın ve medya prodüksiyon pazarları için üstün 5G performansını benzersiz görüntü kalitesiyle birleştirir; EnGo 3x, 4K UHD iletimi ve çoklu kamera prodüksiyonunu da destekler. Şirketin yeni WayPoint 3 alıcısı, belirli Dejero vericilerinden birden fazla IP bağlantısı üzerinden taşınan videoyu yeniden yapılandırır, HEVC veya AVC kodunu çözer ve 4K UHD’ye kadar çözünürlüklerde çıkış verir.

Yeni 5G EnGo mobil vericiler

EnGo 3 ve EnGo 3x vericiler, 5G bağlantılarının tüm potansiyelini ortaya çıkarmak ve optimum anten izolasyonu sağlamak için yepyeni RF ve 4x4 MIMO anten mimarisiyle tasarlandı.

EnGo 3

EnGo 3, 5G ağlarının yaygın olarak kullanıldığı yerlerde haber toplamak için tasarlandı. EnGo 3x’te olduğu gibi, tek bir cihazda esnek, yüksek bant genişliğine sahip internet erişimi sağlarken, yayın kalitesinde canlı görüntüleri uzak yerlerden güvenilir bir şekilde taşır. Bağlı hücresel bağlantılar üzerinden yarım saniye kadar düşük uçtan uca gecikme süresinin yanı sıra, donanımın kimliğini doğrulamak için bir şifreleme işlemcisi, güçlendirilmiş bir Linux işletim sistemi ve AES 256 şifreleme ile daha fazla güvenlik sağlar.

EnGo 3x

EnGo 3x, dört adede kadar tam kare senkronize HD sinyali için çoklu kamera desteğine sahip. Tek bir ünitede birden fazla kameradan gelen görüntü sinyallerini yakalamak için mükemmel olan EnGo 3x, çok kameralı spor ve canlı etkinlik prodüksiyonlarının maliyetini ve karmaşıklığını azaltır. En üst düzeyde esneklik için gerektiğinde ek kamera girişleri lisanslanabilir.

Yeni WayPoint 3, IBC’de ilk kez görücüye çıktı. Yüksek görüntü kalitesi sağlamak için 4K UHD’ye kadar çözünürlüklerde video alabilir. WayPoint 3, sürüm 1.3’ten itibaren her türlü Dejero vericisinden birden fazla IP bağlantısı yoluyla taşınan HEVC veya AVC videoları yeniden yapılandırır ve SDI veya MPEG-T iş akışlarının destekleyebileceği mümkün olan en yüksek çözünürlükte yeniden yapılandırma, kod çözme ve oynatma sağlar.

Dejero ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 210 27 70 numaralı telefondan Profen’i arayabilirsiniz.