Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > EMS, IBC 2022 Fuarında Türkiye’yi Başarıyla Temsil Etti
EMS, IBC 2022 Fuarında Türkiye’yi Başarıyla Temsil Etti
23.10.2022 21:07

DEVTEK firmasının bir markası olan EASY MEDIA SUITE, IBC fuarında Broadcast IT çözüm firmalarının çoğunluğunu oluşturduğu 7. Hall’de stand kurdu. Ürünlerinin yanı sıra stand dizaynı ile de 7. Hall’ün ilgi çeken firmalarından birisi olan DEVTEK,  fuar boyunca ziyaretçilerini ağırladı ve en yeni ürün ve çözümlerini tanıttı.

DEVTEK yetkililerinin ortak görüşü: “Birkaç yıllardır pandemi sebebi ile iletişimin neredeyse tamamen sanallaştığı bir dönemden sonra fuar sayesinde müşteri ve iş ortaklarımızla yüz yüze görüşebilmek keyif ve mutluluk verdi.

DEVTEK firması 2007 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteriyor ve 7.000+ kullanıcı lisansına sahipler. Bu yıl da bir çok ülkeden gelen katılımcı ve ziyaretçilere yapmış oldukları demo ve sunumlar ile başarılı bir fuar geçirdiklerini ve müşteri portföylerine yeni ülkeler ve müşteriler eklediklerini vurguladılar.

Broadcast alanında kendini kanıtlamış olan DEVTEK, çalışmalarına ve yazılım geliştirmelerine broadcast sektörü dışında da görüntü, ses ve içerik kullanılan her alan için devam etmektedir. Fuarın da tüm bu çalışmaları müşteriler ile paylaşmak için güzel bir fırsat olduğunu belirttiler.

Yıllardır tüm dünyada kullanılan ve stabil olarak çalışan Easy OnAir, Easy Ingest, Easy CG Plus, Easy Net Controller, Easy MAM yazılımlarının yanı sıra yeni geliştirmiş oldukları Easy NRCS, Easy CatchUP TV, Easy Multiviewer yazılımları da çok büyük ilgi ve beğeni topladı.

DEVTEK; IBC, NAB ve CABSAT gibi uluslararası yayıncılık fuarlarında yıllardır olduğu gibi bu yıl da ülkemizi, markasını ve çözümlerini başarılı bir şekilde temsil etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

IBC 2023’te görüşmek üzere...