Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > OBSBOT Me ile Hayatınızı Güçlendirin
OBSBOT Me ile Hayatınızı Güçlendirin
23.10.2022 21:43

OBSBOT Me, bir kameramana ihtiyaç duymadan içerik oluşturmayı çok basit hale getiriyor. Çok yönlü ve güvenilir şekilde basit hareket kontrolleriyle kullanım kolaylığını korurken,  profesyonel düzeyde otomatik izleme sağlıyor. 

Canlı yayın, vlog çekimi ve konferans görüşmelerinde kolay ve kullanışlı olan OBSBOT, video üretmede sınırları aşmak için tasarlandı. İlhamınızı harekete geçirin ve  tutkunuzu ateşleyin. OBSBOT Me’nin yapabileceklerinin sınırı  sadece sizin hayal gücünüz.

Otomatik İzleme

Nereye giderseniz gidin, OBSBOT her ifadeyi ve hareketi yakalamak için takip eder, kişiyi video karesinin merkezinde tutar ve asla ekranın dışına çıkmaz. İçerik oluşturuculara istedikleri videoyu elde etmeleri için daha fazla esneklik sağlar.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Sadece ellerinizi kaldırın veya OBSBOT Me’deki düğmeye basın, AI-Tracking sizi otomatik olarak tanıyacak ve buna göre hareket ederek Selfie ve video çekmenizi kolaylaştıracak.

APP Gerekmez

Dahili geniş açılı kamera ve Al görüntü işlemcisi sayesinde OBSBOT Me, tüm takip algoritmalarını kendi başına tamamlar ve herhangi bir ekstra uygulama veya Bluetooth bağlantısı gerektirmez. Siz sadece istediğiniz uygulamayı kullanın gerisini  OBSBOT Me’ye bırakın.

Taşınabilir ve Uzatılabilir

Katlanabilir bir tasarıma sahip OBSBOT Me, depolama ve taşıma için kolayca Avuç içi boyutuna gelebilir. Ayrıca bir tripoda monte edilebilen, açı ve yüksekliği ayarlanabilen standart 1/4’’ evrensel bir arayüz ile birlikte daha kullanışlı hale gelir.

En İyi Tasarım Üstün Özçekim Deneyimi

OBSBOT Me AI, selfie deneyimini yeniden tanımlayarak, çok sayıda  özellik sunar. Ön ve arka dönebilen tutucu ve 120° geniş açı algılama lensli dahili takip kamerası, videolarınız için en iyi açıyı yakalamanızı sağlar. Fırçasız motor ile daha yüksek bir başlangıç hızı ve daha iyi hız kontrolü sunar. 1/4” Evrensel arayüz tripod veya diğer ekipmanlar için esneklik sunar.

Me ve Tiny 4K ürünleri başta olmak üzere tüm OBSBOT ürünleri hakkında bilgi almak için 0312 438 68 18 numaralı telefondan Türkiye tek yetkili temsilcisi İdeaPro’yu arayabilirsiniz,  www.ideapro.com.tr/ magaza web sitesinden ürünleri inceleyebilir ve online satın alabilirsiniz.