Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Marshall CV368, Bridge II Sports Valor Games Southeast 2022 3-On-3 Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası Canlı Yayın Akışı için Benzersiz Perspektifler Yakaladı
Marshall CV368, Bridge II Sports Valor Games Southeast 2022 3-On-3 Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası Canlı Yayın Akışı için Benzersiz Perspektifler Yakaladı
24.11.2022 11:02

22 Bridge II Sports Valor Games Southeast 3-on-3 tekerlekli sandalye basketbol turnuvası kısa süre önce gerçekleşti ve görüntü akışı (stream) Leading Edge Multimedia firması ile CEO ve kurucusu David Anderson sayesinde canlı yayınlandı. Anderson, mücadelenin aksiyonu yakalamak için Marshall Electronics’in genlock özellikli CV368 kompakt global shutter kameraya yöneldi.

Anderson, Marshall’ı ilk olarak sektördeki bir meslektaşından duydu. Anderson şunları söyledi: “Arkadaşımla konuştuktan sonra Marshall’a e-posta gönderdim ve Marshall Kamera Direktörü Tod Musgrave’den aldığım hızlı yanıttan gerçekten çok etkilendim. Tod test etmem için bir kamera gönderdi ve denediğim anda hayran oldum. Envanterimde Marshall’a ihtiyacım olduğunu anladım. O zamandan beri mümkün olduğunca Marshall ürünlerini kullanmaya çalışıyorum ve CV368 kameramın bu tekerlekli sandalye basketbol turnuvası için basket potasının üzerinde benzersiz bir bakış açısı sağlamak için ideal olacağını biliyordum.

Bridge II Sports, fiziksel engelli gençler, yetişkinler ve gaziler için uyarlanmış sporların gücüyle ‘içindeki oyuncuyu keşfetme’ fırsatları yaratır. Kâr amacı gütmeyen bu kuruluş, sporun hem sahada hem dışında yaşamları güçlendirdiğine ve değiştirdiğine ve toplumdaki engellilik algılarına meydan okuduğuna inanıyor. Turnuvada gaziler ve engelli askerlerin yanı sıra gazi olmayan fiziksel engelli askerler, coşkulu bir rekabet ve dostluk havası içinde sahaya çıktılar.

Anderson sözlerine ekledi: “Bridge II Sports’taki ekip, ilk başta tek kameralı bir canlı akış yayın için benimle iletişime geçti. Sahaya geldiğimde, bu etkinliğin ne kadar önemli olduğunu ve katılan herkesin ne kadar harika olduğunu fark ettiğimde, tüm engelleri kaldırmam gerektiğini anladım. Hazırlanmak için sadece iki hafta kala, artık dört Marshall kamera kullanıyordum.

CV368POV kamera, zorlu ışıklı ortamlarda bile ultra hızlı, düşük gecikme süreli çekim için etkileyici bir 1/1,8” Global Shutter 3.2MP sensör ve yüzde 25 daha büyük piksel boyutu sunuyor. CV368’in Genlock’lu (sinyal senkronizasyonlu) güçlü Global Shutter sensörü, çeşitli uygulamalar için kristal netliğinde görüntüler üretiyor. CV368 kameranın esnek CS lens yuvası (lens ayrıca satılır), bu ürünü kompakt kamera serisindeki en yetenekli POV kamera yapıyor.

Anderson, “Marshall CV368 gerçekten parladı çünkü çok küçük olmasına rağmen çok güçlüydü” dedi. “Boyutu sayesinde, potanın üstüne yerleştirildiği için top çarpma olasılığı daha düşüktü. Bu açıyı her maçta üç veya dört kez kullanmayı düşünüyordum, ancak bu çekim açısını turnuva boyunca yaklaşık 300 kez kullandım. Tüm aksiyon ağın altında gerçekleştiği için, benim en çok tercih ettiğim görüş açısı (POV) oldu.

Marshall ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.