Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Wooden Camera
Wooden Camera
20.10.2017 13:04

UFF-1 Universal Follow Focus (Pro)

UFF-1 Universal Follow Focus, adaptör kullanmadan 15mm LW, 15mm Stüdyo ve 19mm çubuklarla uyumlu olan ilk Follow Focus’tur. Kelepçelerin kilidini açın ve uygun çubuk konumuna kaydırın. Köprünün altındaki çentikler kelepçenin doğru konuma geldiğini gösterir. Dahil olan yana açılır kol ve lens dişlileri, kompakt lens konfigürasyonu için yardımcı olacak şekilde ön veya arka konuma çevrilebilir ve sektördeki en düşük yüksekliğe sahip olan köprü daha büyük zoom lens kareleriyle çalışacaktır. El tekeri uzatması, kullanıcılara her iki tekerleği büyük çaplı bir lens ile veya 15 mm stüdyo modunda kullanırken mükemmel olan 75 mm (3 inç) uzaklıkla dengeleme imkanı verir.

AIR EVF Extension Arm Uzatma Kolu

AIR EVF Extension Arm (Panasonic VariCam EVF AU-VCVF10G için), AIR EVF Mount (Panasonic VariCam EVF AU-VCVF10G için) için ultra-hafif bir uzatmadır. Kol 26 cm’den 14,5 inç’e (37 cm) kadar uzanır ve bir sürtünme menteşesi, bir parmak vidasını gevşetmek zorunda kalmadan EVF’nin hızlı bir şekilde eğilmesini sağlar. Kolda ARRI veya üçüncü firma EPL’leri eklemek için bir göz mercekli tesviye eklentisi noktası bulunur. Aletsiz tasarım, vizörün hızlı bir şekilde monte edilmesini ve çıkarılmasını sağlar.

D-Box Plus Dağıtım Adaptörü

D-Box Plus (ARRI Alexa Mini, V-Mount için), çok popüler D-Box Alexa Mini’ye yapılmış bir geliştirmedir. D-Box Plus kameranın Power, EXT ve SDI bağlantı noktaları ile arabağlanır. DC girişi artık büyük boyutlu 4 pinli bir XLR konektör olup, ilk önce kullanılmak üzere önceliklendirilmiş ve dahili pili tamamen şarj edilmiş durumda bırakılmıştır. Fiziksel sigortalar, operatör tarafındaki kaydırma şalteri kullanılarak 3,8, 5,8 veya 9 amper olarak ayarlanabilen bir işlemci kontrollü amfi sınırıyla değiştirilmiştir. Kullanıcı aksesuarlar için ayarlanan akımı aşarsa, sadece aksesuar çıkışı devre dışı bırakılarak kamera normal çalışmaya devam eder.

www.woodencamera.com

Önceki Makale
Wohler
Sonraki Makale
WorldCast Systems
En Çok Okunanlar
Dergi