Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ARRI SRH-3 Uzaktan Kumandalı Kafa
ARRI SRH-3 Uzaktan Kumandalı Kafa
22.11.2017 11:16

Üç eksenli, tamamen sabitlenen uzaktan kumandalı kamera kafası SRH-3, geniş esnekliği ve kolaylığıyla hiç kimsenin ulaşamayacağı yerlerden çekim yapma imkanı veriyor. 

Yeni Stabilized Remote Head SHR-3 bir boşluğu doldururken üst düzey kalite ve performans sunuyor. SRH-3 stüdyoda, etkinliklerde, arkasındaki ARRI teknolojisinin tüm gücünü taşıyor.

Akıllı ve uyarlamalı sistem

Stabilized Remote Head SHR-3’ün içerisindeki motorlar üstün sarsıntısızlık için harici merkezkaç gücü fazladan motor gücü ile telafi edebiliyor. Opsiyonel tekerlekli yeni joystick tabanlı ARRI SRH-3 kontrol kartı ile uzaktan kumanda edilebiliyor.

Yüksek yük kapasitesi, düşük ağırlık, küçük tasarım

ARI Stabilized Remote Head SHR-3 son derece küçük boyutlu ve sadece 9 kilogram ağırlıkta. Ancak düşük ağırlık düşük destek kapasitesi anlamına gelmiyor; SRH-3 kendi ağırlığının üç katından fazla eden, 30 kilograma kadar yükleri taşıyabiliyor.

Bütçe dostu

Üst düzey görüntü yakalama sistemleriyle çalışırken fiyat etiketi yüzünden sarsıntısız bir uzaktan kumandalı kamera kafasından ödün vermek mantıklı olmaz. ARRI Stabilized Remote Head SHR-3 bu harcamayı hesaba katarak, cep dostu olarak satılıyor.

Geleceğe dönük iş akışları

ARRI Stabilized Remote Head SHR-3 diğer ARRI ürünleri ve iş akışlarıyla mükemmel uyum gösteriyor, ama çeşitli rakip markalarla da birlikte kullanılabiliyor. ARRI yıllarca kesintisiz servis ve güncellemelerle ürünlerinin arkasında duruyor.

ARRI ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.