Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Fortinge Prompter Stüdyolarda Yerini Alıyor
Fortinge Prompter Stüdyolarda Yerini Alıyor
07.12.2017 18:25

Akratek Elektronik, televizyonlar için entegrasyon projelerine devam ediyor. Geçtiğimiz ay yurtdışı kaynaklı yayın yapan bir televizyon kanalının İstanbul Stüdyosu’nda Japon Shotoku pedestal tripod sistemi ve yerli üretim olan Maynmedya Jib sistemi ile Fortinge prompter satışı ve entegrasyonu gerçekleştirildi.

Yerli üretim olduğu için oldukça kısa bir süre içerisinde ürün tedariği ve entegrasyonu gerçekleştirildi. Hali hazırda kullanılan Autoscript prompter sistemine yerli üretim Fortinge prompter monitör sistemi entegre edildi. Ayrıca yine yerli üretim olan Maynmedya Jib sistemi de Fortinge 15 inç prompter monitör sistemi ile birlikte kullanıldı.

Projede yerli üretim ürünler kullanıldığından oldukça ekonomik bir bütçe çıkmasına rağmen bir çok ülkede üretilen ürünlere göre daha kaliteli ekipmanlar kullanılmış oldu. Gümrükte sorun yaşamamak, yedek parça bulma kolaylığı ve üretici ile direkt görüşüp çok güçlü bir teknik destek almanın avantajları da yerli üretimlerin tercih edilmesine neden oldu.

Projede kullanılan ürünler ve ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek Elektronik’i arayabilirsiniz.