Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > LIGHTLINK LED Ekran Teknolojileri
LIGHTLINK LED Ekran Teknolojileri
04.01.2018 14:49

15 yıldır Çin’in Shenzhen şehrinde LED ekran üretimi yapan LIGHTLINK, Ar-Ge ve üretim deneyimiyle dünya çapında büyüyen bir teknoloji merkezi.

LIGHTLINK sektöründe parlayan bir yıldız olarak isimlendirilen LED ekran üreticisi ve dünya çapında kendi satış rekorlarını kırıyor.

Özellikle kiralama sektöründe iç ve dış mekan etkinlik çözümleri ile farkındalık yaratırken, görüntü projeleriyle sektöre yön vermeye çalışıyor.

2010 yılından beri Türkiye pazarına satışlar yapmayı sürdürürken, düzenli satış sorası hizmet verebilen tek Uzak Doğu menşeili firma olma özelliğiyle sektörel satışlarını düzenli olarak artırmaya devam ediyor.

2018 yılında Türkiye yerel ofisi açma projesiyle; Türkiye’ye ve Türk müşterilerine verdiği önemi göstermeye çalışırken, Avrupa ve Ortadoğu satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye merkezli kontrol etmeyi hedefliyor.

LIGHTLINK, anahtar teslim proje çözümleri ve yüksek teknoloji ürünlerini daha yakından görebilmeleri için iş ortakları ve değerli müşterilerini 6-9 Şubat 2018 tarihleri arasında Amsterdam’da düzenlenen ISE fuarında standına bekliyor.

LIGHTLINK ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için marketing@lightlink.com.cn e-posta adresine yazabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Dergi