Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sony DWX Dijital Kablosuz Ses Sistemi
Sony DWX Dijital Kablosuz Ses Sistemi
22.02.2018 11:28

Dünya çapında 20 bin kanalda kullanımda olan DWX serisi dijital kablosuz ses sistemi, denenmiş ve güvenilen UHF kablosuz mikrofon teknolojisini dijital alana getiriyor. Her türlü yapım ortamına uyacak mikrofon, verici ve alıcı seçenekleri, canlı etkinlikler, teatral ve yayın TV stüdyoları, ENG/EFP uygulamaları için üstün ses kalitesi ile çok güçlü kararlılığın güvenini sunuyor. 

Haberciler için üstün ses

Yenilikçi UQP kablosuz mikrofon, dijital ses işlemenin üstün kalitesi ile gerçek çeşitlemeli (diversity) sinyal alan analog FM modülasyonunun güvenilirliğini bir araya getiriyor. Portatif, pratik ve güvenilir sistem, ENG ve saha tabanlı haber yapımları, belgeseller, düğünler için ideal bir seçenek olup, Sony XDCAM el ve omuz kameralarını mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Profesyonel sunumlar

DWZ serisi dijital kablosuz mikrofon sistemiyle kolayca yorum ve sunumlar yapılabiliyor. Kurumsal sunumlar ve canlı konuşmalar için ideal sistemin mikrofon ve kulaklık seçenekleri, mükemmel ses kalitesi ve akıllı yankı azaltımı sağlıyor.

Canlı ses

Tiyatro, opera, drama, konuşma, konser, resital, canlı TV, ibadethane, stüdyo, açık hava, etkinlik, kurumsal sunumlar. Dinleyicilere ayrıntıların duyurulmasının gerektiği her yerde canlı ses çözümleri her konuşmacı veya göstericinin kristal netliğinde duyulmasını garantiliyor. 

Görüntü için ses

İzleyicilere sesi ve görüntüyü mükemmel uyum içerisinde sunun. Birçok yayıncı, haber ajansı, serbest gazeteci, belgesel yapımcısı ve video kameramanı, ilgi çekici öykülerini anlatmalarına yardımcı olan sesler için Sony’ye güveniyorlar. Görüntü için sese yönelik Sony vericiler, küçük kameraya montajlı alıcılar, projelerde sesin görüntü kadar iyi olmasını garantiliyor.

Üstün ses

Kameralı söyleşilere, görüşmelere ve kurumsal yapımlara net ve temiz ses eklemek için DWZ serisi dijital kablosuz mikrofon sistemlerinden yararlanılabiliyor. Hafif, küçük, kullanımı kolay verici, doğrudan Sony kameraya veya DSLR kameranın MI pabucuna takılıyor.

Sesli çekim

Ses kaydında onlarca yıllık deneyime sahip Sony, film yapımı ve dizi çekimi gibi saha yapımlarına çözümler sağlıyor. Üstün teknoloji ve geniş kapsamlı kablolu ve kablosuz mikrofon seçenekleri, yapım ses miks uzmanlarına ve boom operatörlerine benzersiz ses ve tam güvenilir performans sunuyor. 

Kayıt ve dinleme

Önemli olan aslına tamamen uygun olarak akılda kalıcı bir performans kaydetmek ve reprodüksiyon yapmak. Sony portatif dijital ses kayıt aygıtları müzisyenlere, şarkı sözü yazarlarına, film yapımcılarına, muhabirlere ve ses mühendislerine her türlü ortamda stüdyo kalitesinde seslere erişme imkanı veriyor.