Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Metus Yeni Teknolojileriyle Bilgilerinize Sahip Çıkıyor
Metus Yeni Teknolojileriyle Bilgilerinize Sahip Çıkıyor
01.10.2018 15:53

Kurulduğu günden bugüne oldukça yol kat eden ve uluslararası marka bilinirliği açısından çok etkin bir konuma gelen Metus, dosya tabanlı yönetim, kod dönüştürme ve video yakalama çözümleri sunan lider geliştiricilerden biridir. Metus’un güçlü çözümleri şu anda 71 ülkede, 850’den fazla müşteride kullanılıyor. Metus’un dünyanın değişik yerlerindeki müşteri gurupları arasında TV kanalları, ibadethaneler, mahkemeler, meclisler, askeri birimler, eğlence kuruluşları, post prodüksiyon evleri, medikal birimler, hükümet binaları, kurumsal yapılar, eğitim kurumları ve uydu – internet işleri yapanlar sayılabilir. 

Yetenekli yayın mühendisleri, yazılım geliştiricileri ve ağ uzmanlarından oluşan Metus ekibi, medya kaynaklarınızı bulma ve koruma konusunda kullanımı kolay, güvenli bir yol sunuyor. Metus çözümleri, elinizin altında bulunan yaratıcı işinize odaklanmanızı sağlar. Şirketin temel ürünleri, video, ses ve görüntülerin kaydedilmesi, arşivlenmesi, düzenlenmesi ve dağıtılması için yeni nesil araçlar sunar. 

Metus INGEST Görüntü Kayıt, Dönüştürme, Akış Yazılımı

Geniş format desteği, anında tepki, kare kayıpsız çalışma ve mükemmel güvenilirlik. Metus INGEST SD ve HD televizyon sinyal operasyonları ile uyumlu. Dünya çapında stüdyoda canlı etkinlik kaydı, ingest odasında 7 gün 24 saat sinyal kaydetme ve yayın kod dönüştürme gibi alanlarda kullanılıyor. Masaüstü multimedya kayıt, kod dönüştürme ve akış yazılımı olan Metus Ingest, çeşitli kaynaklardan ve formatlarda içerik almak için geniş bir kayıt modülü seti sunuyor. Yazılımın kullanımı kolay. Manuel çalışma için gereken her kontrol ve pencere tek ekran üzerinde. Metus INGEST yayın stüdyolarında, medya takip merkezlerinde, araştırma laboratuvarlarında ve askeri test merkezlerinde kullanılıyor. Kare kaybı olmadan kayıt yapma imkanı veriyor. 7 gün 24 saat kesintisiz ve kararlı çalışıyor. 

Metus MAM Medya Varlık Yönetim ve Arşiv Çözümü

Televizyon şirketleri MAM’ın endüstri standardı formatlar desteği, kurgu ve diğer yayın sistemleriyle bütünleşme, kurgu hızı, esnek kurulum, güçlü yönetim seçenekleri, sürekli erişilebilirlik ve yedekleme özelliklerini beğeniyor. Metus MAM TV istasyonları ve yayın merkezleri için ideal bir varlık yönetim aracı. Varlık yönetim ve kod dönüştürme araçları, çalışma gruplarına her varlık ve projeyi kataloglama, paylaşma ve korumada yardımcı oluyor. RDX destekli Metus MAM, kullanıcı dostu grafik kullanıcı arayüzü ve uyarlamalı akış oynatıcısı sunuyor.

Metus Wall Görüntü Duvarı Çözümü

Yazılım tabanlı Metus Wall çözümü, bir görüntü duvarı üzerinde birden fazla kaynağı görüntülemeye yönelik. Esnek giriş seçenekleri ve basit yönetimiyle görüntü duvarı gösteriminde tam denetim sunuyor. Televizyon stüdyolarından sergi salonlarına, etkinlik mekanlarından konferans salonlarına, denetim odalarından resepsiyon ve lobilere kadar her yerde Metus Wall en küçüğünden karmaşığına kadar her türlü görüntü duvarını yönetebiliyor. Birden fazla kaynağı tek veya birkaç bir ekran düzeninde görüntüleyen Metus Wall, kırpma, boyut değiştirme, z-index değiştirme, gösterim sırasında efektlerle kaynakların görünürlüğünü etkileme gibi özelikler sunuyor. Ekran düzenleri arasında geçiş yaparken siyah kare olmuyor. Yapılandırma ayarları proje dosyası olarak kaydedilebiliyor. Standart IT donanımı ile çalışan Metus Wall, sezgisel kullanıcı arayüzü, uzaktan kumanda, döngülü dosyalar, 7 gün 24 saat çalışma, 4K desteği, PiP ve kolay kurulum sunuyor.

www.metus.com

En Çok Okunanlar
Dergi