Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Faber/NEP Fly-Away Kitleri Grass Valley ile Yenilendi
Faber/NEP Fly-Away Kitleri Grass Valley ile Yenilendi
30.08.2017 10:41

LED ekranlar ve görsel-işitsel yapımlar uzmanı Faber Audiovisuals, yeni fly-away kiti için en son teknolojiyi istedi. Bir Belden markası olan Grass Valley, Faber ile birlikte çalışarak üstün teknolojili, tamamen bütünleşik bir çözüm üretti. Fly-away kitlerinde artık bir LDX 86 WorldCam kamera, GV Korona K-Frame V-series 2M/E yapım anahtarlama masası, Densite 3+ FR4 Frame ve eksiksiz bütünleşme için gereken tüm ilgili yazılım ve donanım var.

Faber Audiovisuals CEO’su Cees Jan Faber şunları söyledi: “Spor, müzik ve kurumsal etkinlik yapımlarımız stüdyo dışında, gerçek zamanda oldukları yerde gerçekleştiği için, yeni K-Frame V-series platform ile GV Korona anahtarlama paneli güç, esneklik ve ölçeklenebilirlik kombinasyonunu kısıtlı alana sahip yerlere sığdırıyor ve Grass Valley’in üst düzey performansını uygun bir fiyatla sunuyor.

GV Korona K-Frame V-series sistemi fly-away kitleri, küçük stüdyolar, mobil ortamlar, kurumsal, spor, eğitim, hükümet yapımları gibi küçük uygulamalar için ideal. Kolay ölçeklendirme ve servis sağlayan modüler tasarımı, SD ve HD çalışma yeteneği, işlev kaybı olmadan 3g/1080p üretmesi ve kolay bir lisans yükseltme ile 4K UHD çözünürlük olanağı sayesinde her çalışmaya hazır.

V-series kasa, GV Korona anahtarlama paneli için ideal bir tamamlayıcı. Bir araya getirildiklerinde 36x18 matris dörde bölümlü SD, HD, 4K UHD, 2SI modlarını destekliyor ve daha fazla bindirme ve miks gücü için üç adede kadar lisanslı M/E ve iki ek görüntü işleme yazılımını (VPE) yürütebiliyor. Sadece 3RU boyutlu V-series dar yerlere sığacak boyutta ama kurumsal özelliklerden ödün vermiyor ve istenen her Grass Valley anahtarlama paneli ile kullanılabiliyor.

LDX 86 WorldCam Series kamera Faber’in fly-away kitini zenginleştiriyor; klasik HD/3G çekim, doğrudan 4K UHD, 3X HD, 6X HD/3X 3G, LDX 86 Series formatlara kolay yükseltme sağlıyor. Tüm format yükseltmeleri 1 günlük, 7 günlük veya kalıcı olarak alınabiliyor.

Daha karmaşık sinyal işleme ve dağıtım çözümlerinde Faber’in ihtiyaçlarını karşılamak için Densite 3+ FR4 Frame en yüksek yoğunlukta sinyal işleme gücüyle aynı anda SDI, IP 4K, 3G, HD, SD, analog video, AES ve analog ses işleyebilirken, tüm Densite modülleriyle geriye dönük uyumlu.

Grass Valley ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 386 32 23 numaralı telefondan Grass Valley Eurasia’yı arayabilirsiniz.