Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Røde Wireless GO II Kablosuz Mikrofon Sistemi
Røde Wireless GO II Kablosuz Mikrofon Sistemi
21.03.2021 11:25

Dünyanın en küçük ve ilk gerçek anlamda kablosuz mikrofonu yeniden doğdu. Son derece küçük boyutlu ve çok yönlü çift kanallı kablosuz mikrofon sistemi Wireless GO II, çok satan Wireless GO ile aynı cep boyutlu biçimi ve profesyonel ses kalitesini, çok sayıda yeni özellikle birlikte sunarak daha da güçlü ve esnek bir çözüm sağlıyor. 

2019 yılında çıkan ilk Wireless GO içerik yaratıcıları için seste devrim yarattı. Yenilikçi biçimi, tak-çalıştır kolaylığı ve dahili mikrofonu, ilk olarak tamamen kablosuz kayıt imkânı sunarak, yaratıcıların görüntü için ses kaydetme şeklini değiştirdi. 

Wireless GO II tüm bu özelliklerin yanı sıra çift kanallı kayıt, kameralarla, mobil aygıtlarla ve bilgisayarlarla evrensel uyumluluk, daha uzun iletim mesafesi, gelişmiş sinyal iletim yeteneği ve dahili kayıt olanağı gibi ek özellikler de sağlıyor.

  • Çift kanallı kablosuz mikrofon sistemi – aynı anda iki ses kaynağının kaydı ya da tek kanallı bir kablosuz mikrofon olarak kullanım.
  • 128 bit şifrelemeli yeni Series IV 2.4GHz dijital iletim – yoğun RF ortamlarında çok kararlı çalışma için optimize edilmiş, 200 metreye kadar görüş alanında (line of sight) iletim mesafesi.
  • 3.5mm analog TRS çıkış, USB-C ve iOS dijital ses çıkışı – kameralarla, mobil aygıtlarla ve bilgisayarlarla evrensel uyumluluk.
  • Dahili kayıt yeteneği – sinyal kaybı (dropout) ve diğer ses sorunlarına karşı güvenli olarak her vericiye doğrudan 24 saatten fazla ses kaydı.
  • Mono ile stereo kayıt modları arasında geçiş yeteneği – her kanalın ayrı ayrı kaydı ya da post prodüksiyonda en geniş esneklik için birleştirilmesi.
  • Esnek kazanç denetimi – üç katlı dolguyu, 10 katlıya kadar genişletme.
  • Güvenlik kanalı – ana kanalın bozulması durumu için yedek olarak ikinci bir -20dB kanalın kaydı.
  • Tüm özellikler ve işlevler üzerinde eksiksiz denetim – Røde Central app uygulaması yoluyla.
  • Şarj edilebilen dahili lityum iyon piller – 7 saate kadar pil ömrü ve enerji tasarrufu modu.

Çok yönlü

Her Wireless GO II kitinde yer alan iki verici ve tek alıcı, kullanıcılara aynı anda iki ses kaynağını kaydetme imkânı verdiği için, iki kişilik video bloglara (vlog) söyleşiler kaydetmek gibi çok çeşitli film çekme senaryosu için ideal. Tek bir ses kaynağını kaydetmek için tek kanallı bir kablosuz mikrofon olarak da kullanılabiliyor.

Wireless GO II çözümünde kameralara takmak için bir 3.5mm analog TRS çıkış ile akıllı telefonlara, tabletlere ve bilgisayarlara takmak için USB-C yoluyla bir de dijital ses çıkışı var. Bu evrensel uyumluluk sayesinde Wireless GO II film çekenlerden YouTuber’lara, iş dünyasındaki profesyonellere kadar herkes için ideal. 

Ultra küçük kablosuz ses

Wireless GO II çözümünün alıcısı sadece 32g, vericileri 31g ağırlığındalar. Her biri kibrit kutusundan küçük aygıtlar, kamera takım çantasında, sırt çantasında, el çantasında veya bavulda neredeyse hiç yer kaplamıyor.

Vericilerin mandal tasarımı sayesinde konuşmacının üzerine, DSLR ve aynasız kameralara, mobil kamera donatımlarına, mikrofon çubuklarına, cold shoe aksesuarlarına çok kolay takılabiliyor. Her türlü kayıt koşulu için ultra küçük kablosuz ses kaydı sağlayan Wireless GO II, Interview GO ve MagClip GO gibi geniş Wireless GO aksesuarları serisiyle birlikte çalışıyor. 

Profesyonel ses, kesintisiz bağlantı

Wireless GO II profesyonel ses verirken kullanımının son derece kolay olması gözetilerek tasarlandı. Kutusundan çıkar çıkmaz iki adet verici, alıcı ile otomatik olarak eşleştiriliyor ve gelecekte hangi kanala atandıklarını hatırlayarak, her defasında kolay bir kurulum işlemini garantiliyorlar. 

Sistem görüş alanında 200 metreye kadar sinyal ulaştıran 128 bit şifrelemeli yeni Røde Series IV 2.4GHz dijital iletim tekniğinden yararlanıyor ve yoğun kentsel ortamlar, alışveriş merkezleri, üniversiteler, fuar merkezleri ve bürolar gibi yüksek RF etkinliği olan yerlerde çalışmak üzere optimize edildi. Çok kararlı bir bağlantıyı garantilemek için dahili anten yeniden tasarlandı ve dahili kayıt tüm seslerin bir yedeğini sağladığı için kullanıcıların ses kaybı konusunda hiç endişe duymalarına gerek kalmıyor.

Tamamen kablosuz kayıt için her vericide yüksek kaliteli bir dahili tümyönlü (omnidirectional) kapasitif kapsül; ve Røde Lavalier GO gibi bir yaka mikrofonuna takmak için bir 3.5mm TRS girişi var. 

Wireless GO II çözümündeki üç adet pelüş rüzgâr gürültüsü önleyicinin yenilikçi çevirerek kilitlenen tasarımı, rüzgârlı ve her türlü hava koşulunda kristal netliğinde profesyonel ses sağlıyor. 


Ürün Wireless GO II Kablosuz Mikrofon Sistemi
Marka Røde
Firma Compel
Telefon 0212 224 32 01
Web www.compel.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi