Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yaratmak için Aydınlatın: ZHIYUN, Videolarınızı Aydınlatmak için SMOOTH-Q3 Gimbal’ı Sunar
Yaratmak için Aydınlatın: ZHIYUN, Videolarınızı Aydınlatmak için SMOOTH-Q3 Gimbal’ı Sunar
28.07.2021 11:58

Dönebilen bir dolgu ışığından 17 akıllı şablona kadar Smooth-Q3, basitleştirilmiş ve detay odaklı tasarımı ve rakipsiz işlevselliği ile kompakt, zengin özelliklere sahip üç eksenli bir gimbaldir.

Kameralar ve akıllı telefonlar için dünyanın en popüler gimbal markası olan ZHIYUN, videolarınızın her şekilde parlamasına yardımcı olmak için SMOOTH-Q3 akıllı telefon gimbalinin piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan mutluluk duyar.

Üç eksenli gimbal, benzersiz, kompakt ve hafif tasarımıyla geliştirilmiş bir SMOOTH Q serisi üründür. Gelişmiş aydınlatma özellikleri ve akıllı şablonlar dahil olmak üzere yeni işlevsellik, daha yaratıcı çekim olanakları sağlarken, daha iyi bir düğme düzeni ve tasarımı, tümü oldukça rekabetçi bir fiyata kullanıcı deneyimini basitleştirir.

Çok yönlü gimbal, benzersiz aydınlatma işlevselliğine ve akıllı özelliklerle dolu gelişmiş uygulamaya sahiptir

SMOOTH-Q3’ü, Tik Tok, vlog, sosyal kanallar veya sadece eğlence için, gündüz veya gece çekimlerinde kullanmak bir zevktir.

Eşsiz bir şekilde, gimbal, 180° ön ve arka aydınlatma için üç seviye parlaklık ayarı ve dokunmatik düğme kontrolü ile 4.300k sıcak tonlu entegre dolgu ışığına sahiptir; Düşük ışıklı kurulumlarda net portre görüntüleri yakalamak için mükemmel.

Özel ZY Cami uygulamasıyla, SMOOTH-Q3 kullanıcıları artık SMART şablonları ve gelişmiş bir düzenleyici gibi yeni özelliklerle hikayeleri her zamankinden daha fazla şekilde yakalayabilir ve oluşturabilir.

Gimbal, düzenli olarak çekilen videoların oluşturulmasını hızlandıran, endüstri lideri 17 SmartMode yerleşik şablonuna sahiptir. ZY Cami Editor ile kullanıcılar, bir dizi müzik, özel efekt ve filtre ekleyerek özelleştirilmiş şablonlarla videoları renklendirebilir.

Ek yeni özellikler arasında hareket kontrolü, SmartFollow 3.0 Nesne İzleme, anında Dolly Zoom ve hedefi işaretlemek ve akıllı takibi etkinleştirmek için tek bir basma tetik düğmesiyle çalıştırılan MagicClone Pano yer alıyor.

Sansasyonel manzara çekimleri için yeni tasarım ve ultra geniş çekim 

Gimbal, katlanması daha kolay ve selefi SMOOTH-Q2’den daha hafif olduğu için kompakt bir güç merkezidir ve daha yüksek bir maksimum taşıma yüküne sahiptir. 45x154x180mm boyutlarında, sadece 340g ağırlığında ve 280g yük taşıyabilir.

Şık katlanır ve kayar tasarımın arkasında, kullanıcılar ergonomik süper kompakt tutamaktan güç açma ve çekim kontrolünün keyfini çıkarır.

Yeni sezgisel düğme düzeni, genel olarak daha sorunsuz çalışmaya yol açar. Örneğin, tetiğe üç kez dokunarak portre ve manzara modları arasında geçiş yapmak daha kolay olamazdı; ultra geniş açılı çekim, geniş manzaraların düşük açılı çekimler kadar kolay yakalanması anlamına gelir.

ZY Prime üyeleri için ekstralar

Son olarak, ZY Prime üyeleri için özel seçenekler arasında kameralarda online düzenleme ve yüz izleme, büyüleyici efektler ve kısa video uygulamaları ile canlı akış platformları yer alıyor. Ek olarak, ZY Remo uzaktan kumanda özelliği ile, ikinci bir cihaz cep telefonunu gimbal üzerinden kontrol edebilir ve aynı zamanda çekim modları ve izleme arasında basit geçişi mümkün kılar.

ZHIYUN ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 511 46 40 numaralı telefondan Zoom İthalat’ı arayabilirsiniz.