Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > IFBlue IFB Alıcı ve Şarj Sistemi, Lectrosonics IFBT4 Vericilerle Uyumlu
IFBlue IFB Alıcı ve Şarj Sistemi, Lectrosonics IFBT4 Vericilerle Uyumlu
25.09.2021 21:42

Artık Lectrosonics tarafından dağıtılmakta olan IFBlue ürünlerinin arasına yeni bir düşük fiyatlı IFB (Interruptible Foldback) alıcı paketi ve buna yönelik kenetlenmeli bir şarj sistemi katıldı. Yeni etkin maliyetli IFBlue alıcılar Lectrosonics IFBT4 vericilerle ve IFB uyumluluk modunda çalışan tüm Lectrosonics Digital Hybrid Wireless vericilerle tam uyumlu olduğu için, bu alıcıların mevcut IFB sistemlerine eklenmeleri hızlı ve kolay. Kurulumu ve kullanımı kolay yeni IFBlue IFB alıcılar, arka ışıklı LCD ön panelden kolayca programlanabilen 10 adet ön ayar sunuyor.

IFBR1C alıcılar için beş adet ince ayar frekans aralığı var: VHF modeli 174-216 MHz aralığını kapsıyor, A1 (470-537 MHz), B1 (537-614 MHz) ve C1 (614-692 MHz) modelleri çoğu ülke için UHF TV frekanslarını kapsıyor, ve 941 MHz Band modeli Kuzey Amerika’da sadece lisanslı kullanılabilen 941-960 MHz aralığını kapsıyor. Pil kapağının arkasında yer alan USB jakı yoluyla gelecekte çıkacak aygıt yazılımı güncellemeleri sahada IFBlue alıcılara kurulabilecek. IFBlue alıcılar hafiflik, kolay ve sıkı yerleştirme için bütünleşik bir yay yüklü kemer mandalına sahip.

Ünite ister bitince elden çıkarılan AA pillerle, ister şarj edilebilen NiMh AA pillerle çalıştırılabiliyor. Çalışma süreleri AA alkalin piller için 10 saat, şarj edilebilen NiMh piller için 12 saat ve üzeri, bitince atılan lityum pillerle ise 20 saat ve üzeri. 

IFBlue için geliştirilen kenetlemeli şarj sistemi CHSIFBR1C, doldurulabilen NiMh piller kullanılırken dört adede kadar alıcıyı şarj edebiliyor. Kenetlenen şarj üniteleri, montaj yüzeyi üzerinde kolay organizasyon için mekanik olarak bağlanabiliyor.

Lectrosonics ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.