Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Manfrotto Fast GimBoom Karbon Fiber Kamera Direği
Manfrotto Fast GimBoom Karbon Fiber Kamera Direği
22.04.2022 11:20

GimBoom Manfrotto tarafından üretilen ve gimballere evrensel ölçekte uyum sağlayan, yeni FAST boom direği. Yer düzeyinden kafa üzeri konuma (drone perspektifi) kadar çok yönlü ve esnek kullanım sağlıyor.

Standart 3/8 inç ve ¼ inç üst montaj vidası sayesinde GimBoom, gimbal’ınız ile kolay bir bağlantıyı garanti eder. Olağanüstü kompakt (51 cm minimum çalışma yüksekliğine sahip el bagajı boyutu) ve hafiftir (800 g.) Ve karbon fiber yapısı sayesinde - maksimum uzatmada 6,5 kg yük taşıma kapasitesine sahip - GimBoom inanılmaz derecede güçlü de.

Benzersiz FAST Twisting Lock, kullanıcının tüm direği tek bir hareketle kontrol etmesine izin vererek, konuşlandırmayı ve uzatmayı hızlı ve basit hale getiriyor. İki yükseltici ve üç teleskopik bölümle, tam uzatılmış uzunluk minimum çalışma uzunluğunun (0,51 m / 20,07 inç) iki katından fazla olup (1,15 m / 45,27 inç), sezgisel grafik tasarım ise direği kilitlemeyi ve açmayı çok kolaylaştırıyor. 

Orta bölümün üst kısmına 120° açıyla yerleştirilmiş üç dişli konektör, GimBoom’un özel GimBoom aksesuarlarıyla eşleşmesini sağlıyor ve zemine yerleştirirken hasarı önlemek için kullanışlı bir lastik kapak içeriyor.

Manfrotto ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.