Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni JVC 4K 50/60P HEVC SRT Görüntü Akışlı PTZ Kameraları
Yeni JVC 4K 50/60P HEVC SRT Görüntü Akışlı PTZ Kameraları
21.06.2022 14:18

JVC, dört yeni 4K 50/60P görüntü akışlı (streaming) PTZ kamera modelini duyurdu. JVC’nin CONNECTED CAM uzaktan prodüksiyon çözümlerine en son eklenen bu yeni seri, gecikmeyi azaltmak ve üstün görüntü kalitesi sağlamak için çok dilimli kodlama teknolojisine sahip 4K 50/60P HEVC SRT akışı yapabilen dört model içeriyor. Kameralar ayrıca stüdyolar, sınıflar, kurumsal ortamlar, etkinlik tesisleri, spor salonları ve ibadethaneler için mükemmel olan 80 derecelik süper geniş bir görüş alanına sahipler.

Seri, siyah beyaz seçeneklerdeki KY-PZ510 ile NDI 5 destekli NDI|HX özelliğine sahip KY-PZ510N’den oluşuyor. Yeni PTZ kameralar ayrıca, bir kişiyi otomatik olarak takip edecek şekilde ayarlanabilen ve kullanıcıların görüş alanı içindeki çok kişiden birini seçmesine olanak tanıyan gelişmiş SMART otomatik izleme teknolojisine sahip. Ek olarak, Network Time Protocol (NTP) ile birleştirilmiş Vertical Interval Time Code (VITC), yeni JVC PTZ kameralara sorunsuz canlı etkinlik prodüksiyonları için çoklu kamera senkronizasyonu sağlar.

Kameralar ayrıca çeşitli donanım ve yazılım uygulamalarıyla daha fazla uyumluluk sunan H.264 kodlamasını da destekler. Ayrıca 4K60p akış, spor ve canlı etkinlikler gibi çok hareketli ortamlarda doğal görüntüler sunar.

Tüm modeller, internet üzerinden güvenli ve hatasız video iletimi sağlamak için bant genişliği dalgalanmalarına, veri kaybına ve kesintili bağlantılara karşı dayanıklı olan Secure Reliable Transport (SRT) protokolünü destekler. Ayrıca KY-PZ510N, dünyanın en popüler içerik dağıtım ağlarına (CDN) en yüksek kalitede dağıtımı sağlamak için hibrid yerel/uzak iş akışları için aynı anda NDI, SRT ve RTMPS çıkışı verebilir.

JVC ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.