Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Karabük Üniversitesi Türker İnanoğlu İletişim Fakültesi Uygulama Stüdyosu, Akratek Elektronik Tarafından Kuruldu
Karabük Üniversitesi Türker İnanoğlu İletişim Fakültesi Uygulama Stüdyosu, Akratek Elektronik Tarafından Kuruldu
21.07.2022 12:29

Akratek Elektronik eğitim kurumlarına faydalı ve ekonomik çözümler sunmaya hız kesmeden devam ediyor.

Karabük Üniversitesi Türker İnanoğlu İletişim Fakültesi içerisinde bulunan uygulama merkezine, stüdyo çekim ekipmanları ve aktüel çekim ekipmanları teslim edilip kurulumu tamamlandı.

Aktüel çekim ekipmanlarında ve stüdyo çekim ekipmanlarında Sony A7S III, Sony A7R IV ve Fujifilm X-T4 aynasız makineler ve aksesuarları teslim edildi.

Kamera olarak da Panasonic AG-UX90 4K video kamera kullanıldı. 

Özellikle Sony ve Fujifilm aynasız fotoğraf makinelerinde kullanılmak üzere kuruma DJI Pocket 2 Creator Combo set ve DJI Ronin-S kit teslim edilip eğitimi verildi. DJI Mavic 2 PRO Fly More Combo ile hava çekimlerinde profesyonel görüntüler edilmesi amaçlanıyor.

Teslim edilen bu ürünlerle birlikte öğrenciler mesleki hayatlarına yenilikçi, teknolojik ürünlerle hazırlanmış olacaklar.

Karabük Üniversitesi Türker İnanoğlu İletişim Fakültesi Uygulama Stüdyosu projesi hakkında detaylı bilgi almak için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek Elektronik firmasını arayabilir veya info@akratek.com adresine mail atabilirsiniz.