Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Harman Los Angeles’ta Deneyim Merkezi Açtı
Harman Los Angeles’ta Deneyim Merkezi Açtı
05.12.2017 14:09

Ses, görüntü, aydınlatma, kontrol ve AV ağları uzmanı Harman Professional Solutions, Los Angeles kentinde Harman Experience Center adlı deneyim merkezinin dev açılışını gerçekleştirdi. Tesis, Harman çözümlerinin çok sayıda dikey piyasada nasıl müşteri gereksinimlerine benzersiz bir şekilde hitap ettiğini göstermek amacıyla Singapur ve Çin’de, ve yakında Londra’da kurulacak olan dünya çapında Harman Professional Solutions Experience Center ağına katılıyor.

15.000 metre kare genişliğindeki yeni çok işlevli tesis, Harman Professional Solutions ürün çözümlerini çeşitli eğlenceli ve kurumsal piyasa uygulamalarında sergiliyor. Harman Professional Solutions Experience Center’da JBL Professional, AKG Acoustics, AMX, BSS Audio, Crown International, dbx Professional, DigiTech, Lexicon Pro, Martin, Soundcraft, Studer gibi markaların ürünlerinin entegrasyonu tanıtılıyor.

Harman Professional Solutions Experience Center özel amaçlı alanlardan oluşuyor. Samsung marka 5x3.5 metre LED görüntü duvarının yer aldığı büyük giriş koridorundaki ışık efektlerine senkronize ses sunumu yapılıyor. Koridoru ses kayıt alanındaki katkılarından dolayı JBL Professional, AKG Acoustics ve Lexicon markalarının kazandığı Grammy teknik ödülleri süslüyor.

Product Showroom’da Harman’ın Connected Retail Experience, Connected Huddle Space, Voice Enabled Cognitive Hotel Room, Home Recording, Networked AVoIP ve diğer çözümleri sergileniyor.

Altı bin metre karelik Soundstage sahnesinde gece kulüpleri, performans sanatları ve turnelere yönelik canlı eğlence ses, görüntü ve aydınlatma sunumları yapılıyor.

Cafe, Boardroom ve Training Center, hem pratik kullanım alanları olup, hem de Harman’ın restoran, kurum ve eğitim kurulumlarını sergiliyor.

HARMAN ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.