Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > DPA Microphones'tan 3 mm'lik Ses Mükemmelliği
DPA Microphones'tan 3 mm'lik Ses Mükemmelliği
22.10.2018 15:39

CORE Subminiature mikrofonlar sadece 3mm boyutunda fakat daha büyük bir sese sahip, ödüllü DPA mikrofonlardır. Boyuttaki eksikliğine karşın, ses temizliği, tutarlılığı ve sağlamlığı konularında bunu telafi etmektedir. 

Hem yaka hem de headset çözümünün bulunduğu bu mikrofonlar bulabileceğiniz en küçük ve aynı zamanda en güçlü mikrofonlardır. 

Küçük fakat güçlü yaka

DPA’in CORE teknolojisi ile size en estetik görünümü sağlarken ses kalitesinden taviz vermek durumunda kalmazsınız. Hassas mühendislik ve mini optimizasyonları ile DPA kapsül teknolojisi sınıfındaki diğer mikrofonları aşan bir “subminiature” ortaya çıkmıştır. 

Bilinen  DPA sesi  %60 daha küçük boyutta

d:screet 6060 CORE Subminiature serisi tüm dünyanın sevgilisi haline gelen 5mm minyatür kapsüllerle karşılaştırılabilir. Piyasadaki tüm diğer 3. mikrofonlardan daha düşük gürültü seviyesine sahiptirler, aynı zamanda yüksek ses seviyelerinde herhangi bir ses bozukluğu olmadan sesleri daha iyi yakalayabilmektedirler. Paslanmaz çelikten yapılmış mikrofon kasası tam metal aksamdan imal edilen “click” fonksiyonlu şapkası ile tamamlanmıştır. 

Tüm gün kafaya takılabilir profesyonel ses çözümü

Bu minimalize edilmiş boyutunun ve maksimize edilmiş ses kalitesinin ötesinde, d:fine 6066 CORE tamamen yeniden tasarlanmış çok hafif headset olması sebebiyle çok rahat kullanım sağlar. 

  • 2 yöne ayarlanabilir boom
  • Dönmeyi engelleyen boom mekanizması ve kaydırmalı çok özel, 3 noktalı konforlu bir kavrama sağlar. Kulağın arkası, üstü ve altı.
  • Yeni çerçeveye takılı 90° kablo kılavuzu kablo kırılmalarını minimuma indirir.
  • Paslanmaz çelik, PVD kaplı klikli mikrofon kapağı 
  • Tek boyut herkese uyacak şekilde ayarlanabilir, güvenli ve konforlu şekilde kullanılabilir. 

DPA ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 227 34 54 numaralı telefondan Elit Işık/Ses Teknolojileri’ni arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.