Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > K-Tek Stingray Utility Hip Pack Bel Çantası
K-Tek Stingray Utility Hip Pack Bel Çantası
27.03.2019 11:50

K-Tek Stingray ses hizmeti verenler ve boom operatörleri için tasarlanan endüstrinin ilk bel çantasını sunuyor. Stingray Utility Hip Pack bel çantasının birisi dahili bir organizere sahip iki geniş bölmesi, aygıt, aksesuar, alet, cep telefonu ve el altında kolayca bulunması istenen her şeyi koyacak yer sağlıyor.

Yumuşak köşe kavisli, rahat bir tasarıma sahip bu çok yönlü taşıyıcı, sette ve dışarıda kullanışlı. Ayarlanabilen geniş kumaş bel şeridi ve yastıklı dış yüzeyi, çeşitli şekillerde giyilmeye izin veriyor: Boyutu değiştirilebilen ve çıkarılabilen sıkı şeritle tabanca kılıfı tarzında, bel çantası (freebag) şeklinde ve hatta çapraz omuz çantası şeklinde taşınabiliyor.

İki bölmesindeki çepeçevre fermuarlar kolay erişim sağlıyor. Ana bölmesi 25cm x 25cm x 8cm boyutlarında iken, ön bölmesi 18cm x 35cm. Her ikisinde de yumuşak turuncu astar ve akıllıca tasarlanmış kadife ve ağ cepler, vinil arkalı örgü kısım ve elastikleştirilmiş kumaş keseler var. Kolayca ele gelen fermuar tutma yerlerinden elastik alet organizere kadar birçok pratik ayrıntıları var.

Günlük çalışmalara yönelik siyah KSUHP1 gizli kayıt için bir Sound Devices MixPre-6 alacak kadar geniş. Küçük elastik keselere Stingray KSLP1 Lav ve kablolar, adaptörler, bant, kalem, temizlik kitleri sığıyor. Stingray Utility Hip Pack sadece ses aygıtları değil, sette aydınlatma, tutma yeri, kamera, makyaj, fotoğraf donanımı da taşıyabiliyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi