Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Neutrik TOP Açık Hava Bağlantı Koruma Ürünleri
Neutrik TOP Açık Hava Bağlantı Koruma Ürünleri
28.03.2019 11:07

Açık hava etkinlikleri, yapımları ve yayınları çok zorlu olabiliyor ve dayanıklı ve güvenilir çözümler gerektiriyor. Hava koşulları malzemeleri ve çalışmanın kalitesini olumsuz etkileyebiliyor. Neutrik’in geliştirdiği TOP (True Outdoor Protection) serisi ürünler, sadece neme ve yağmura değil, güneşin morötesi (UV) ışınlarına karşı da koruma sağlıyorlar ve IP65 koruma standardına uygunlar. 

etherCON TOP

etherCON TOP prizler

Halihazırda TOP yapılandırmasında NE8FDP, NE8FDV ve NE8FDH-C5E var. Daha fazla etherCON tipi ürünü TOP modellere çevirmek için SE8FD-TOP bağlantı kiti kullanılabiliyor. Tüm TOP etherCON kasaların gövdeleri paslanmaz çelik montaj vidalarıyla paketleniyor. Yeni vida E-SCREW-1-12SS tek başına da satın alınabiliyor.

etherCON NE8MX kablo konektör taşıyıcılar

NE8MC ürünlerin yerini almak üzere geliştirilen NE8MX-TOP, NE8MX-B ve NE8MX-B-1, RJ45’in kablo taşıyıcının içerisine daha gelişmiş, kolay ve verimli yerleştirilmesini sağlıyor.

powerCON TRUE1 TOP

powerCON TRUE1 serisi birçok AV uygulamasında kullanılıyor ve IP65 koruma derecesiyle suya dayanıklı. Neutrik bu seriyi NEMA 250 ile UL50E gereksinimlerini karşılamak için uygun malzemelerle geliştirdi.

NAC3FX-W-TOP ve NAC3MX-W-TOP kablo konektörleri

Sağlam yapılı güç giriş ve güç çıkış kablo konektörleri, geliştirilmiş mandal tasarımı ile daha ergonomik tutuş ve çalışma, daha iyi sabitleme sağlıyor. Tamamen siyah tasarıma ve gümüş rengi mandal koluna sahipler.

NAC3MPX, FPX, PX-TOP aygıt konektörleri

Tamamen siyah ürünler sahada tüm uygulamaları (giriş ve çıkış konektörleri, giriş/çıkış kombinasyonu, OEM için yalıtım ayırıcısız konektörler, vida sonlandırmalı konektörler) kapsıyor. Tamamen iç mekan uygulamaları için gerekmese de, açık havada tam koruma için SCNAC serisi lastik kapaklar öneriliyor. 

SCNAC-PX / SCNAC-MPX / SCNAC-FPX

Piyasada bilinen lastik kapaklar SCNAC-PX, SCNAC-MPX ve SCNAC-FPX, UL50E gereksinimlerini karşılıyor. UL50E / NEMA 250 type 4 koruma düzeyi elde etmek için powerCON TRUE1 TOP kasa konektörlerine uygulanmaları gerekiyor. 

XLR TOP 

Kurşun sonlandırmalı ve iyileştirilmiş erkek ve dişi kablo konektörlü D boyutlu kasa konektörlerinden oluşan seri, X-HD modellerin yerini alıyor.

3 vE 5 bacaklı FDX-TOP ve MDX-TOP

Sızdırmaz erkek ve dişi XLR kasa konektörleri sağlam ve ultraviyole ışınlara dayanıklı malzemeden üretildi. Sadece takılı iken değil, ayrı iken de I%65 düzeyinde suya dayanıklılar. Takılı durumda değilken kir ve tozdan korumak için ise opsiyonel toz kapakları alınabiliyor. 

Koruma kapakları

Kasa konektörlerinin açık hava koruması için ek kapak gerekmese de, bazı müşteriler temas yerini tozdan ve kirden korumayı tercih ediyorlar. Bu nedenle opsiyonel kapaklar var.

3 ve 5 bacaklı X-TOP serisi kablo konektörleri

Yeni X-TOP XLR kablo konektörleri çıktığı için artık mevcut X-HD serisi üretilmeyecek. Erkek konektör paslanmaz çelik gövdeye sahip. Erkek kablo konektörüne veya erkek kasa konektörüne takıldığı zaman dişi konektörün döküm gövdesi UV ışınlara dayanıklı lastikle tamamen kaplanıyor. 

Neutrik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin  Elektronik’i arayabilirsiniz.