Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > TVU Networks G-Link Görüntü Dağıtım Çözümü
TVU Networks G-Link Görüntü Dağıtım Çözümü
25.05.2019 16:13

Canlı IP çözümlerinde küresel teknoloji ve inovasyon lideri olan TVU Networks, canlı noktadan noktaya iletime yönelik Internet-tabanlı bir çözüm olan TVU G-Link’i çıkarttı. TVU G-Link, bir konumdan bir diğerine yarım saniyelik gecikme ile HF video iletmek amacıyla, yalnızca kamusal Internet kullanarak yüksek kaliteli iletim elde etmek için düşük maliyetli ve güvenilir bir yol sunuyor. G-Link, haber ve spor yayını uygulamalarının yanı sıra noktadan noktaya canlı HD video göndermek isteyen ibadethaneler için ideal. 

TVU G-Link yüksek kaliteli canlı görüntüleri tek bir noktadan diğer bir noktaya kolayca ve düşük maliyetle iletmek isteyen yayıncılara, görüntü yapımcılarına ve organizasyonlara yönelik. Özel amaca ayrılmış fiber, uydu mikrodalga hatları, yüksek kaliteli canlı görüntü iletimi için G-Link gibi bir IP tabanlı çözüm kurmaktan çok daha pahalı. 

G-Link TVU MediaMind sunucular üzerinde çalışıyor ve iki sunucu birlikte bir bağlantı oluşturuyor. Profesyonel görüntü kod çözücü donanımı MediaMind, canlı görüntü içeriklerinin merkezi izlenmesi, denetimi ve dağıtımı için tasarlandı. G-Link içerisinde bir sunucu verici/kodlayıcı, diğer sunucu alıcı/kod çözücü olarak davranıyor. Sunucular bir dizi giriş ve çıkış kaynak tipini destekliyor ve aralarındaki mesafe ne olursa olsun güvenle bağlantıda kalıp, tüm dünyada nereye gerekirse kurulabilir ve çok güvenilir hale getiriyor. 

G-Link “verici” sunucu herhangi bir TVU Networks iletim aygıtından gelen sinyalleri ve SDI görüntü girişini veya harici IP görüntüleri alıp, çekimleri alıcı sunucuya gönderiyor ve burada yüksek çözünürlükte SDI ve IP formatlarda çıkış yapılıyor. Alıcı, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya platformlarına doğrudan çıkış da yapabiliyor. 

G-Link’in başlıca özellikleri:

  • Kodlamanın ve kod çözmenin yapılandırılması (kaynak adı, tipi, bit hızı, gecikme)
  • Her bağlantının kodlama ve iletim durumlarının izlenmesi
  • Yerel denetim: sorgulama, hızlı arama, iletimi başlatıp durdurma
  • Merkezi denetim: Çok sayıda G-Link aygıtının yönetilmesi

G-Link dünyanın her yerine merkezi bir yönetim platformu olarak kurularak, bağlantılı tüm aygıtların nerelerde olurlarsa olsunlar yönetim merkezi olarak hizmet veren bir çözüm. Kamusal internetin kullanılmasıyla ülkeler arası iletim maliyetleri büyük oranda düşüyor. 


Ürün G-Link Görüntü Dağıtım Çözümü
Marka TVU Networks
Firma Alen Elektronik
Telefon 0212 363 04 04
Web www.alen.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.