Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > TVU Networks TVU MLink TE4500 Canlı Video Vericisi
TVU Networks TVU MLink TE4500 Canlı Video Vericisi
03.11.2017 11:34

TVU MLink, OB araçları ve sabit yerler için eksiksiz, çok yönlü hücresel ENG çözümü sağlıyor. Çok sayıda hücresel, mikrodalga ve uydu bağlantısını otomatik olarak bir araya getirip saha ekiplerinin zorlu ortamlarda canlı, gerçek zamanlı görüntüleri yayınlamaya yetecek bant genişliğine sahip olmalarını garantiliyor. 

TVU MLink, mümkün olan en iyi sinyal gücünü garantilemek için çatıya monte edilen antenlere sahip, 1RU kasalı bir sabit verici. TVU MLink’teki güçlü TVU IS+ teknolojisi, aynı anda çoklu hücresel, WiFi, Ethernet, uydu ve mikrodalga bağlantıları üzerinden 1 saniyeden kısa gecikmeyle iletim yapıyor.

TVU MLink TE4500

Canlı görüntü yayınına yönelik TVU MLink TE4500 H.265/HEVC kodlama çözümü, gelişmiş bir aygıt kabin rafı montajlı ürün. TVU MLink TE4500 görüntüleri HEVC görüntü sıkıştırma kullanarak iletiyor ama TVU265 zenginleştirilmiş HEVC, Smart VBR kodlama ve IS+ teknolojisine de sahip. TE4500 TVU’nun ödüllü IP tabanlı vericileriyle aynı yüksek kalitede görüntüleri, daha verimli ve yenilikçi sıkıştırma ile sunarak, daha az veri iletimi gerektiriyor.

Üstün performans

TVU MLink endüstride lider TVU hücresel uplink vericilerle aynı performans, kalite ve işlevleri, kabin rafı montajlı bir yapıda sunuyor. Yayıncılar TVU’nun patentli IS+ iletim protokollerini kullanarak birden fazla ağ bağlantısını aynı anda bir araya getirerek iyileştirilmiş görüntüler iletip hataya karşı üstün dayanıklılık ve resim kalitesi sağlıyor.

Uydu ve mikrodalga bütünleşmesi

TVU MLink’in uydu ve IP tabanlı mikrodalga yayın sistemleriyle tam bütünleşik olması, hücresel ağ koşulları nasıl olursa olsun yayın kalitesinde HD sinyal iletimi sağlıyor. TVU MLink uydu, mikrodalga ve hücresel bağlantılar eklenip çıksa bile iletimde kesilme yaşanmadan kullanımı mümkün tüm bant genişliklerini otomatik bir araya topluyor. 

Değişken bit hızlı kodlama

TVU kodlamanın yönetilmesi için patentli Smart VBR teknolojisi sunuyor. Smart VBR ile kullanıcı gecikmeyi seçiyor ve TVU bit hızını dinamik olarak yönetiyor. Smart TV canlı yayınlar sırasındaki aşırı bant genişliği dalgalanmalarına hızlı ve verimli şekilde adapte oluyor. 

Çatı montajlı anten

TVU MLink’in çatı montajlı harici MIMO anteni, zorlu ağ ortamlarında bile mümkün olan en iyi sinyal gücünü garantiliyor.

Kullanım kolaylığı

Sahada manuel yapılandırma gerekmiyor ve sadece bir butona basmakla canlı yayına başlıyor. Saha ekipleri ön tarafa monte edilen tuş takımından bir yayını manuel olarak denetleyebiliyor, ve LCD panelden canlı iletimi izleyebiliyor.

Düşük gecikme

Canlı görüntüleri 1 saniyenin altındaki gecikmelerle iletebiliyor.

Hotspot işlevi

TVU MLink sadece yayın tesisine geri canlı HD sinyali göndermekle kalmıyor, internete bir ağ geçit yolu (gateway) olarak da davranabiliyor. Hotspot özelliğiyle her türlü dizüstü bilgisayar ve kablosuz aygıt TVU’nun kablosuz bağlantıları yoluyla internete erişebiliyor. Hotspot sayesinde görüntü ekipleri sahada bir öyküyü kurgulayıp tamamlayarak TVU MLink’in kablosuz internet bağlantıları üzerinden yayın tesisine geri gönderebiliyor.

İsteğe bağlı görüntü

TVU MLink’in SSD sabit sürücüsü 7 saate kadar kesintisiz çekimi kaydederek görüntülerin güvenli ve istendiğinde çağrılabilir olmasını sağlıyor.

HDMI/SDI girişi

TVU MLink hem SDI hem de HDMI girişleriyle uyumlu. TVU MLink 1080i, 720p, PAL ve NTSC giriş formatlarını destekliyor.

Ürün TVU MLink Canlı Video Vericisi
Marka TVU Networks
Firma Alen Elektronik
Telefon 0212 363 04 04
Web www.alen.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.