Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > CalDigit Connect 10G Thunderbolt 3 10Gb Ethernet Adaptörü
CalDigit Connect 10G Thunderbolt 3 10Gb Ethernet Adaptörü
22.07.2019 10:47

CalDigit’in yüksek performanslı Thunderbolt 3 10Gb Ethernet Adaptörü, Thunderbolt 3 özellikli Mac ve Windows dizüstü bilgisayarlara ileri düzeyde 10GbE bağlantısı getiriyor. Yeni model Thunderbolt 3 bilgisayarlarını bir sunucuya veya yerel alan ağına (LAN) bağlamanın yolunu arayan kullanıcılara yönelik Connect 10G, sadece 10Gb/s’a kadar hızlarda performans sunmakla kalmayıp, 100 metre mesafelere bağlanabiliyor. Connect 10G, kurumsal, SMB, stüdyo, oyun ve ev ağı bağlantılarını hızlandırmak için ideal bir çözüm.

10 kat hızlı

Connect 10G çoğu bilgisayarda bulunan klasik 1Gbps Ethernet portunun 10 katı performans sunuyor.

Thunderbolt 3 üzerinden 10GbE

LAN tabanlı ağların avantajı, dosyaların 100 metreye kadar mesafelere aktarılabilmesi. Paylaşımlı belek ortamları için ideal.

4K görüntü

Paylaşımlı bir kurgu ortamında 4K ile çalışan profesyonel video kullanıcıları için Connect 10G sayesinde Mac ve PC iş istasyonları paylaşımlı bellek ortamına katılarak kolay dosya erişimi ve işbirliği elde ediliyor.

Wake-on-LAN

Evden işyerindeki bilgisayara erişmek gerektiğinde Connect 10G’nin Wake-on-LAN özelliği bilgisayarı uzaktan açarak dosyalara erişim imkanı veriyor.

Değiştirilebilen Thunderbolt 3 kablosu

Connect 10G’deki kullanıcı tarafından çıkarılabilen 0.5m Thunderbolt 3 kablosu, 40Gbps bant genişliği ve 100W’a kadar şarj sağlamak üzere sertifikalı.

Veri hattından enerji

Connect 10G’ye harici güç kaynağı gerekmiyor; doğrudan Thunderbolt 3 portundan enerjisini alıyor.

Ses görüntü birlikte

Connect 10G Ethernet üzerinden AVB (Audio Video Bridging) özelliğine sahip. IEEE standartlarına uygun adaptör, ses ile görüntünün Ethernet portu üzerinden hiç gecikme olmadan aktarılmasını garantiliyor.

Ethernet kablo uyumluluğu

Connect 10G geniş çeşitlilikte kablolarla uyumlu.
 

 

Connect-10G Uyumluluğu

Maksimum İletim Hızı

Cat 3

Var

10Mbps

Cat 5

Var

100Mbps

Cat 5e

Var

1Gbps

Cat 6

Var

1Gbps

Cat 6a

Var

10Gbps

Cat 7

Var

10Gbps

 

NBASE-T

Eğer 10 metrede 1Gbps hızı aşamayan bir Cat 5e veya Cat 5 bükümlü ikili tel kablolama ağı mevcut ise, Connect 10G’nin NBASE-T teknolojisi var olan Cat 5e veya Cat 5 bükümlü ikili tel kablolu ağı değiştirmek zorunda kalmadan 1Gbps’ı aşan, 2.5Gbps, 5Gbps hızlarla veri aktarımını mümkün kılıyor. 

10GbE denetleyici

Güçlü bir 10GbE denetleyiciye sahip Connect 10G, en yoğun 10GbE ağlar için yüksek güvenilirlikle üstün birim zamanda iş çıkarma oranı sunuyor. MacBook Pro’nun ağ bağlantı kapasitesini Mac Pro düzeyine çıkarıyor.

Alüminyum kasa

Enerjisini veri hattından alan Connect 10G ağ adaptörü, üstün kalitede alüminyumdan üretildi. Böylece ana makineye bağlı iken iç parçalar serin ve sessiz kalıyor.

LED göstergeler

Connect 10G üzerindeki LED göstergeler, bağlantının durumu hakkında bir bakışta bilgi veriyor. Connect 10G’nin akıllı Speed LED göstergeleri yeşil renkle bir 10GbE ağa bağlı olunduğunu, sarı renkle performansın 10GbE’in altında olduğunu bildiriyor.

Mac ve PC

Mac veya Windows Thunderbolt 3 bilgisayarlarıyla güçlü bir 10GbE ağına bağlanılabiliyor. Windows kullanıcılarının sadece bir kez Windows Driver indirip kurmaları gerekiyor.


Ürün Connect 10G Thunderbolt 3 10Gb Ethernet Adaptörü
Marka CalDigit
Web www.caldigit.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi