Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Omnia MPX Node Kodlayıcı ve Kod Çözücü
Omnia MPX Node Kodlayıcı ve Kod Çözücü
24.10.2019 11:29

Telos Alliance IP üzerinden ses teknolojinin bulunmasıyla modern yayın tesislerinde devrim yarattı. Stüdyoda başladığı bu AoIP devrimini, Omnia MPX Node ile verici kısmına da taşıyor. 

Klasik Axia xNode gibi geniş bir yapının parçası olan Omnia MPX Node, istasyonların veri ağlarının artan gücünden ve kapasitesinden yararlanmalarına yardımcı oluyor. Omnia µMPX algoritmasından yararlanarak 320 Kbps’a kadar düşük veri iletim hızlarında eksiksiz FM sinyalleri gönderip alabilen ilk amaca özel kodek donanımı olarak, IP radyolar gibi sınırlı kapasiteye sahip ağlar için ideal. Omnia MPX Node tepe değer denetimli L/R taban bant, stereo pilot, RDS verilerini bir stüdyodan bir veya birçok FM vericiye yönlendirilebilir hale getiriyor. 

Sol/sağ ses yerine bir FM kompozit sinyal taşıma sayesinde yayıncılar yayın işlemlerini ve RDS kodlamaları stüdyoda tutarak, ardından verici tarafında tepe değeri sınırlama veya stereo üretim gerekmeden doğrudan bir FM vericiye yayına hazır, tepe değeri denetimli bir FM multipleks sinyali aktarabiliyor. Omnia MPX Node bir kodlayıcı veya kod çözücü olarak alınabiliyor; iki adet aygıt birlikte iken uçtan uca bir sistem oluşturuyor.

Omnia ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.