Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > EVO ile Görüntü İş Akışları Daha Kolay
EVO ile Görüntü İş Akışları Daha Kolay
18.01.2020 13:27

Studio Network Solutions firmasının EVO çözümü, her post prodüksiyon ekibini daha etkin hale getirmek hedeflenerek tasarlanan kullanımı kolay bir paylaşımlı bellek ve medya yönetim sunucusu. 

Profesyonel görüntü yapım ekiplerine yönelik bir SAN ve NAS iş akışı bellek deposu olan EVO sayesinde kurgu uzmanları, renk uzmanları ve yapımcılar medya ve projelerine kolayca erişebiliyor, paylaşabiliyor, bulabiliyor ve uyum içinde çalışabiliyorlar. 

Tüm dünyadan çok sayıda yaratıcı profesyonel, yayından sinema filmlerine, reklamlardan sanal gerçekliğe ve 3600 görüntülere kadar her şey için EVO kullanıyorlar. 

EVO sayesinde Avid Media Composer ve Adobe Premiere Pro için proje ve dosya paylaşılarak, Final Cut Pro X için kütüphane paylaşılarak görüntü kurgu iş akışları iyileştirilebiliyor. 

EVO Avid Media Composer, Adobe Premiere Pro, DaVinci Resolve, FCPX gibi günümüzün önde gelen yaratıcı yazılımları için tasarlandı. Bu uygulamalar fazla giriş-çıkış gerektirdikleri için, EVO DNxHD 36’dan 8K’ya kadar her şey için uygun. 

Klipler, sesler ve diğer proje malzemeleri EVO sunucuya alındıktan sonra ekipteki herkes tarafından erişilebiliyor, başlı olan her iş istasyonundan kurgulanmaya ve gözden geçirilmeye hazır hale geliyor.  

Sistemler HDD ve/veya SSD kullanılarak, çok sayıda GbE, 10GbE, 25GbE, 50Gb Ethernet’e kadar çok sayıda portla, en yüksek gereksinimlere göre yapılandırılabiliyor. 

SNS tarafından tasarlanan ShareBrowser, sezgisel bir medya yönetim yazılımı. Ekiplere ağa bağlı olan her aygıt üzerindeki medya varlıklarının panoramik bir görüntüsünü sunarak, organizasyon işlerinde yardımcı oluyor. 

EVO görüntü kurgu sunucuları iki kullanıcılı küçük çözümlerden yüzden fazla kullanıcılı geniş yapılandırmalara, 8TB’tan 960TB’a kadar kapasitelerde satın alınabiliyor. SSD opsiyonları ve 50GbE’e kadar bağlantılar, ekiplerin işlerini görebilmeleri için gereken performansı sağlıyor. 

Studio Network Solutions ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.