Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > punQtum Q110 Beltpack İnterkom Kemer Paketi
punQtum Q110 Beltpack İnterkom Kemer Paketi
26.04.2020 15:34

Geçen yol kurulan punQtum firması, ilk ürününü piyasaya sürdü. Q110 Beltpack, standart IP ağları ve altyapıları yoluyla 32 adede kadar ortak hat (partyline) sunan geniş bir ağ bağlantılı interkom sisteminin ilk elemanı. Dijital bir platform üzerinde kolay, tak-çalıştır tarzı kullanım için tasarlanan, kullanımı analog bir interkom kadar kolay olan punQtum Q110, ekiplerin iyi haberleşmeleri için gereken bütün özelliklere sahip.

Ergonomik tasarlanan butonlar ve okunması kolay renkli ekran sayesinde tüm işlevler hemen erişilebilecek şekilde tasarlanmış. Tek başına çalışırken Q110 iki ortak hat interkom kanalına anında erişim sunuyor. Standart PoE anahtarlarıyla çalışabildiği gibi, punQtum Q110 Beltpack tek bir kablo üzerinde sekiz adede kadar ünitenin halka şeklinde bağlanmalarını da mümkün kılıyor. Kaçırılan bir haberleşme, “voice-mail” tarzı bir ayarla yeniden yürütülebiliyor.

Üstün ölçeklendirilebilirlik sağlayan Q110, sadece iki kemer paketi gerektiren küçük etkinliklerden geniş, karmaşık ve çok sayıda ünite gerektiren sistemlere kadar her boyutta çözüm için uygun. Güçlü bir teknoloji köşe taşı olarak AES67 kullanan punQtum Q110 interkom sistemi, Dante ve RAVENNA gibi AES67 uyumlu ağlarla kusursuz bütünleşiyor. Dahası, punQtum kısa süre sonra sistemlerin kolay yapılandırmaları ve yönetilmeleri için çok platformlu bir kurgu yazılımını piyasaya sürecek.    

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi