Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > DPA 4097 CORE Micro Shotgun Microphone ile Sosyal Mesafeli Söyleşi
DPA 4097 CORE Micro Shotgun Microphone ile Sosyal Mesafeli Söyleşi
25.06.2020 13:40

DPA Microphones ürünlerine 4097 CORE Micro Shotgun Microphone’u ekledi. Süperkardioid Choir Microphone ile aynı sonik kaliteye sahip CORE Micro Shotgun, konuşmaları belli bir mesafeden almaya en uygun şekilde tasarlandı. Firmanın 4097 CORE Interview Kit söyleşi çözümünün içerisine bütünleştirilen yeni mikrofon, hafif bir boom ve mikrofon süngeri ile kullanım için tasarlandı. Kullanıcılara iki metreye kadar uzaktan söyleşi yapma imkanı verdiği için günümüzün sosyal mesafeli dünyasında özellikle kullanışlı. Tak-çalıştır tarzı çözüm olduğu için kullanıcılar hızla işe başlayıp kendi mevcut iş akışlarını kullanabiliyorlar. 

Kitte birer adet yeni çeyrek inç yivli DPA 4099 Gold Shoe Mount yuva, DPA MicroDot kablo, verici plakası, sosyal mesafe kurallarına uygunluğu garantilemek için hafif teleskopik boom direği, açık hava koşullarında ideal çalışma için mikrofon süngeri var. Bir MicroDot bağlantısıyla sonlandırılan 4097 CORE Micro Shotgun Microphone, doğrudan bir vericiye takılabiliyor veya her türlü yüzeye kolay yerleştirme için firmanın 4099 serisi yuvalarıyla, kelepçeleriyle ve mandallarıyla birlikte kullanılabiliyor. Mikrofon ayrıca film ve TV yapım ortamlarında bir sabit yerleştirme mikrofonu (plant microphone) olarak da kullanılabiliyor. 

DPA Microphones Ürün Müdürü Rene Morch şöyle konuştu: “4097 CORE Micro Shotgun Microphone yayıncıların araç kutularını tamamlamaya yardımcı olmak için tasarlanan bir çözüm. Sosyal mesafe kurallarından önce tipik bir söyleşide standart el veya yaka mikrofonları kullanılıyordu. 4097 CORE Micro Shotgun mikrofonun hafif bir pakette sunduğu profesyonel ses, şu anki yapım gereksinimleri için mükemmel. Ayrıca vericisiz sadece 330 gram ağırlıktaki Interview Kit, klasik boom mikrofon çözümlerinden çok daha hafif, esnek bir çözüm olduğu için, muhabirlerin, kameramanların ve ses uzmanlarının istedikleri yerden ses kaydetmelerini sağlıyor.

Tüm DPA ürünleri için info@elit-tr.com e-posta adresi üzerinden DPA Türkiye tek yetkili distribütörü Elit Işık/Ses Teknolojileri ile irtibat kurabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.