Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Norwia miniHUB Optik İletim Platformuna Yeni HUBbox Çevirici
Norwia miniHUB Optik İletim Platformuna Yeni HUBbox Çevirici
26.07.2020 11:23

HUBbox küçük boyutlu fiber optik çeviriciler serisine yeni eklenen HUBbox 12G, stüdyo, portatif, bağımsız veya uzak nokta uygulamalarında tekli veya ikili kanal gereksinimleri için ideal. 12G-, 6G-, 3G-, HD- ve SD-SDI sinyal formatlarını destekliyor. 

HUBbox 12G son derece küçük boyutlu ve sağlam bir alüminyum kasa içerisinde. Vidalı bir konektör içeren harici bir küçük boy PSU ile donatıldı. 

HUBbox 12G modelleri: Çift kanallı UHDTV optik verici, Çift kanallı UHDTV optik alıcı ve UHDTV optik alıcı-verici.

Eğer mevcut uygulama CWDM gerektiriyorsa HUBbox 12G bir CWDM çift kanallı UHDTV optik vericiyle donatılarak doğrudan miniHUB optik iletim platformunun içerisine sinyal aktarabiliyor. Hem HUBbox hem de miniHUB ürünleri bir arada kullanılarak, çeşitli yerlerde çok sayıda ve çeşitli sinyaller gerektiren karmaşık uygulamalar destekleniyor.  HUBbox Norwia’nın AutoSFP teknolojisini destekliyor. Bu sayede mevcut SFP (örneğin çift kanallı verici) başka bir Norwia SFP (çift kanallı alıcı) ile değiştirilerek HUBbox’ın işlevi değiştirilebiliyor. 

Verici kanalları için saati yeniden ayarlanan döngü geçişli SDI çıkışları sağlanıyor. Alıcı kanalları için saati yeniden ayarlanan SDI çıkışları var.