Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dünyada ve Türkiye’de Sanal Etkinliklerde Tercih Edilen Ürün Reality Engine
Dünyada ve Türkiye’de Sanal Etkinliklerde Tercih Edilen Ürün Reality Engine
25.11.2020 12:24

Pandemi nedeniyle dünya çapında çok sayıda canlı performans, konser, turnuva ve etkinlik iptal edildi veya ertelendi. Etkinliklerini devam ettirmek isteyen firmalar ise sanalı tercih etti. Sanal etkinlikler ortamında, firmalar mesajlarını verirken ilgi çekici, görsel açıdan ilginç hikayeler yaratmakla görevlendiriliyor – bunun içinde en uygun ürün olarak Reality Engine kendini gösteriyor.

SAP’nin en büyük uluslararası iş ortağı Itelligence, her yıl düzenlenen ve yüzlerce kişiyi bir araya toplayan etkinliğini 2020 için sanal ortama taşıdı. Sanal etkinliğe XRT Türkiye’nin Reality Engine destekli stüdyoları ev sahipliği yaptı. Konuşmacıların sunumlarını geliştirmek için sanal pencereler ve etkileşimli 3D öğeler tasarlandı.

Brand Minds Live, birkaç yıldır Avrupa’daki en önemli iş konferanslarından biri, Orta ve Doğu Avrupa’daki en büyük iş konferansı olmuştur. Brand Minds, İş Zirvesi’ni sanal olarak yapmaya karar verdiğinde etkinliği 1 günden 3 güne ve konuşmacılarını 19 dünyaca ünlü profesyonele çıkardı. Her gün 10 saat sanal stüdyodan canlı yayın yapan etkinlik Reality Engine’nin etkileşimli ve fotogerçekçi yazılımından destek aldı.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi