Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AudioPressBox Basın Mikserleri İşinizi Kolaylaştırır
AudioPressBox Basın Mikserleri İşinizi Kolaylaştırır
22.02.2018 11:39

AudioPressBox basın mikseri, profesyonel amaçlı bir sistem olup üstün sinyal işleme özellikleri sayesinde sistemden beslenen tüm mikrofonların birbirini etkilemeden çalışarak her birinin tutarlı ve temiz bir sinyal almasını sağlar.

AudioPressBox basın mikserlerinin yerleşik veya taşınabilir modelleri var ve tüm modeller uzun çalışma süreli, hafif,  şarj edilebilir lityum ion bataryalar ile çalışır. Kesintisiz çalışma süresi 8 – 10 saattir. Taşınabilir üniteler spontane faaliyetlerde, kullanıcıların yakınına yerleştirilerek basın kablolamalarını en aza indirir.

Tüm modeller evrensel mikrofon/hat  girişine sahip. Girişler dengeli olup 20 dB zayıflatma padi, RF koruması ve seçilebilir fantom güç devresi özelliklerine sahiptir. Her giriş kendi üzerinde yüksek geçiren (High Pass) filtre ile donatılmış olup, alçak frekanslı çevre gürültülerini ve POP seslerini azaltır. Sistem kompresör ve limiter işlevlerine sahiptir ve bu sayede tutarlı ve sabit çıkış seviyesi sağlanır. Cihazın üstünde “Test Sinyal” üreteci olup, konferans kaydından evvel ses kontrolü ve maksimum seviyelerin ayarlanmasına olanak  sağlar.

AudioPressBox Modelleri:

 • APB-D200 RD: Dante girişli aktif ana sürücü sistem. Dante veya analog giriş seçilebilir. APB Dante ünitesi PoE kullanır ve sarfiyatı yalnız 2 W’dır. Ünite 2x2 çıkışa sahip olup APB genişletme üniteleri bağlanabilir. Sistem 96 çıkışa kadar kullanılabilir.

 • APB-1.32 CB: Çantalı taşınabilir sistem; 1 giriş ünitesi (APB D100)  ve 4 adet taşınabilir genişletici ünite ile takım olarak sunulur. Tüm sistem 32 adet transformatör izoleli bağımsız mikrofon/hat çıkışına sahiptir.

 • APB-448 SB: Aktif dağıtım amplifikatörlü, 4 adet mikrofon/hat girişli ve 48 adet mikrofon /hat çıkışlı, akülü sistem 8 saat çalışır. Her giriş A, A+B, B gruplarına yönlendirilebilir. Her biri bağımsız transformatör izoleli, yüksek kaliteli, dengeli 48 adet, hat veya mikrofon seviyesi olarak seçilebilen çıkış. Çift dilli uygulamalar için 2 ayrı çıkış grubu A-24 kanal ve  B-24 kanal olarak yapılandırılabilir. Her giriş kanalı seçilebilir yüksek geçiren filtre (High Pass), kompresör ve limiter ile donatılmıştır.

 • APB-224C: Su geçirmez çantalı aktif dağıtım amplifikatörü.  2 adet mikrofon/hat girişi ve 24 mikrofon/hat çıkışı;  lityum iyon akü ile 10 saat çalışır. 2 adet bağımsız grup çıkışı.  Avrupa fiyatı ile Türkiye teslim : 2970 Euro

 • APB-416C: Su geçirmez çantalı aktif dağıtım amplifikatörü 2 mikrofon/hat girişi ve 16 mikrofon/hat çıkışı. Lityum iyon akü ile 10 saat çalışır. 2 adet bağımsız grup çıkışı.

 • APB-116SB: Portatif, 1 adet mikrofon/hat girişi ve 16 adet mikrofon/hat çıkışı – 10 saat akülü çalışma. Tüm çıkışlar bağımsız transformatörlü, dengeli ve izoleli. 

 • APB 116P: İç ve dış uygulamalar için aktif, taşınabilir, 10 saat akülü çalışma, 1 adet mikrofon/hat girişi ve 16 adet mikrofon/hat çıkışı. Tüm çıkışlar bağımsız transformatörlü, dengeli ve izoleli.

 • APB-124SB: Aktif, taşınabilir,  10 saat akülü çalışma,  1 adet mikrofon/hat girişi, 24 adet mikrofon/hat çıkışı.  Tüm çıkışlar bağımsız transformatörlü, dengeli ve izoleli. 

 • APB-112SB: Taşınabilir/pasif, 1 adet dengeli hat girişi (en yüksek giriş seviyesi + 24db);  12 adet dengeli çıkış; tüm çıkışlar bağımsız transformatörlü, dengeli ve izoleli.

 • APB-116R: 19 inç raf montajlı tip, aktif, 1 adet mikrofon/hat girişi ve 16 adet mikrofon/hat çıkışı, tüm çıkışlar bağımsız transformatörlü, dengeli ve izoleli; seçilebilir mikrofon/hat seviyesinde çıkış. Avrupa fiyatı ile Türkiye teslim: 1440 Euro

 • APB-400R: Aktif dağıtım amplifikatörlü, 4 adet mikrofon/hat girişli; 4 adet korumalı çıkışa bağlanacak pasif genişleticiler ile  96 ek çıkış kanalı elde edilebilir. Çift dilli uygulamalar için 2 ayrı çıkış grubu A-24 kanal ve  B-24 kanal olarak yapılandırılabilir.

 • APB-208R: Aktif , 19 inç raf montajlı tip dağıtım amplifikatörü sürücü ünitesi; 2 adet A, A+B, B gruplarına yönlendirilebilir mikrofon/hat girişi; 8 adet bağımsız transformatörlü, dengeli ve izoleli mikrofon/hat çıkışı; 4 adet korumalı çıkışa bağlanacak pasif genişleticiler ile 96 ek çıkış kanalı elde edilebilir.

AudioPressBox ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 288 41 39 numaralı telefondan Nefan’ı arayabilirsiniz.