Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Cinegy Cinegize IP 8K KVM Sistemi
Cinegy Cinegize IP 8K KVM Sistemi
25.05.2019 13:06

Cinegy’nin Daniel2 GPU kodlama teknolojisini kullanan Cinegize, IP üzerinden son derece düşük gecikmeli KVM (keyboard, video, mouse) sağlıyor. 

Cinegize için özellikle cazip bir uygulama alanı, son yıllarda yayıncılık endüstrisinin artan ilgisini çeken eSport. Birçok görüntü kaynağı, CAD/CAM, VR, 3D tasarım, GIS, medikal gibi çok çeşitli uygulamalarda çalışan PC ve iş istasyonlarından gelen sinyaller. Büyük KVM matrisler ve IP sistemler sinyallerin yayınlanmalarını ve anahtarlanmalarını yönetiyor. 

Cinegy’nin CPU kodek teknolojisiyle bu süreç büyük ölçüde basitleşiyor ve pahalı KVM donanımları geçmişte kalıyor. Cinegize ile bilgisayar sadece bir diğer görüntü kaynağı.

Çok yüksek kalite sunan Cinegize, 144 Hz’e kadar kare hızlarında 8K RGBA 10 bit görüntü ile üst sınıf bir ürün.

Cinegize doğrudan bir grafik kartının kare tampon belleğinden alıp Cinegy Daniel2 GPU kodek kullanarak görüntü verisi üzerinde kayıpsız sıkıştırma gerçekleştirdiği için verinin karttan taşınması gerekmiyor ve GPU’nun dev bilgi işlem gücünün çok küçük bir parçası gerekiyor. 2 milisaniyeden kısa bir sürede bir karenin tamamı kodlanıyor ve kodlama sırasında kodunu çözmek için kareyi alıcı için göndermeye başlıyor. Sonuçta gecikme son derece düşük, genellikle 16 milisaniyenin altında oluyor.

Böylece her bilgisayar veya iş istasyonu, izne sahip herkesin izleyebileceği, denetleyebileceği, kaydedebileceği bir ağ üzerinde çıkış yayınlayabilen, potansiyel olarak yüksek kaliteli bir HD, 4K veya 8K görüntü kaynağı haline geliyor. Hızlı, basit ve doğrudan tek hedefe yayın bağlantıları mümkün oluyor.

İyi bir LAN bağlantısı olduktan sonra iş istasyonu veya dizüstü bilgisayar üzerinde Cinegize kullanılarak uzaktan kusursuz tam ekran HD, 4K ve hatta 8K yayını yapılabiliyor. 

Cinegize pahalı olmayan bir istemci PC veya dizüstü bilgisayar aracılığıyla üst düzey bir CAD/CAM NVIDIA donanımlı iş istasyonu oluşturmak için masaüstü sanallaştırma için de kullanılabiliyor. Cinegize kurumsal ağların içerisinde bütünleşiyor, kolayca kuruluyor ve otomatik başlayan bir sistem hizmeti olarak kurulabiliyor.


Ürün Cinegize IP 8K KVM Sistemi
Marka Cinegy
Firma Orsatek
Telefon 0216 474 09 27
Web www.orsatek.tv

En Çok Görüntülenenler
Dergi