Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Kino Flo FreeStyle LED LED Işık Ailesi
Kino Flo FreeStyle LED LED Işık Ailesi
22.07.2019 10:18

Kino Flo’nun True Match FreeStyle LED tüpleri, film yapım ve sahne tasarım aydınlatma çalışmalarında FreeStyle T44 ışık kaynaklarında çalışmaları için özel olarak tasarlandılar. FreeStyle LED tüpler Kino Flo’nun LED ışık kaynaklarında bulunan RGBWW renk yönetim sistemine ve Kino Flo True Match beyaz ışığına sahipler. 

FreeStyle LED tüpler 1.2 metre uzunluğunda. FreeStyle LED tüpler kamera üzerinde Kino Flo’nun ödül kazanan yüksek çıkışlı T12 ampulleriyle aynı yumuşaklık, aynı incelikli renk reprodüksiyonuyla çekim yapma imkanı veriyor. >95 fotoğraf render indeksinin yanı sıra, görüntü yönetmenleri 3100 LED tüplerin farkını bir aydınlatma aygıtı içinde veya dışında uzaktan bir “ışın kılıcı” gibi çalıştırdıklarında görecekler. FreeStyle 44 Fixture ışık yoğunlaştıran yansıtıcısıyla birlikte bu tüpler yaklaşık 100 Watt’lık bir tungsten yumuşak ışıkla aynı düzeylerde, ileri doğru 100° ışık demet açısıyla yumuşak ışık yansıtıyor.

FreeStyle 21, 31, 41 LED ailesine katılan FreeStyle LED tüpler, T44 Fixture ve FreeStyle 4 Controller modellerinin hepsi çeşitli uygulamalara yönelik kendine özgü tasarımlara sahip olsalar da, tümü birbiriyle uyumlu ve aynı uzatma kablosu ile çıkarılabilen KinoGrip yuvalarını kullanıyorlar. 

İnce ve küçük tasarımlı FreeStyle 21, 31, 41 modellerinde çıkarılabilen LED paneller ve Gaffer Tray opsiyonları varken, hafif FreeStyle tüpler T44 Fixture dışında çalışabiliyor ve 3100 ışık demet açılı yumuşak ışık yansıtıyor.

Tüm FreeStyle LED denetleyiciler FreeStyle T44, 21, 31, 41 dahil tüm FreeStyle ışık kaynakları ve FreeStyle LED tüpleriyle çalışabiliyorlar ve bir balast montaj aksesuarıyla (MTP-BAL) bir sehpaya monte edilebiliyorlar veya 2 adet 7.5 metre uzatma kablosuyla uzaktan çalıştırılabiliyorlar. Ayrıca FreeStyle LED tüpler her ikisi de ayrıca satılan bir adaptör kablosu ve tekli uzatma kabloları (4 adet X08-F125) kullanılarak uzakta donatılabiliyor.

FreeStyle LED denetleyiciler aynı Color Science LED teknolojisine sahip ve dört menü seçeneği sunuyor; bir beyaz, iki renkli menü ve FX (efektler). Özellikleri arasında Kino Flo ön ayarları ve 2500K ile 9900K arasında özel ayarları, Green/Magenta denetimi, Hue Angle ve Saturation, RGB (kırmızı, yeşil, mavi) ve FX denetimi var. Standart olarak DMX ve kablosuz DMX (Lumen Radio) ile birlikte teslim ediliyor.

FreeStyle LED denetleyici menüleri:

White

White menüsünde kısma, 2700K tungsten ile 6500K daylight arasında ayarlanabilen Kelvin değeri, Green/Magenta kontrol kanalları var. 

Gells/Hue

Kelvin aralığı 2500 Kelvin’den 9900 Kelvin’e genişletilebiliyor ve Gel adlı dördüncü bir kanal var. Gel kanalında mavi ve yeşil ekran, sodyum buharı, cıva buharı gibi Kino Flo ön ayarları ve yüzden fazla iyi bilinen aydınlatma jeli var. Dördüncü Hue Angle ton ayarı kanalı ve beşinci Saturation doygunluk kanalı da bu menüde.

RGB

Renk menüsü sayesinde kırmızı, yeşil ve mavi LED’ler ayrı ayrı denetlenebiliyor. RGB modu önceden belirlenen RGB ön ayarları olan uygulamalarla veya renk tekerlekleriyle çalışmak için ideal.

FX

Efektler menüsü, mum ışığı, ateş, televizyon, polis çakarı, yıldırım, paparazzi, darbe ve sarmal gibi popüler efektlere erişim sağlıyor. 

Kino Flo FreeStyle LED denetleyiciler enerjiyi verimli kullanıyor, evrensel 10-240VAC veya 24VDC giriş gerilimleriyle çalışıyor ve sadece 1.25A (120VAC) veya 6.25A (24VDC) akım çekiyor. FreeStyle LED ailesi çok yönlülüğü ve modüler tasarımları sayesinde stüdyolarda ve olay yerlerinde kullanışlı araçlar sunuyorlar.

FreeStyle ışık kaynakları ve ışık tablaları (gaffer tray) merkezi yuvalarıyla ışık sehpalarına kolayca monte edilebiliyorlar. Hafifler ve elde taşınabiliyor veya vida delikleriyle doğrudan duvara vidalanabiliyorlar. Askı gibi özel donatımlar için köşelerinde de yuvalar var. 

FreeStyle tüplerdeki alüminyum ray, mini yuva, duvar yuvası ve askı kiti gibi montaj aksesuarları için bir erişim noktası olarak kullanılabiliyor. 


Ürün FreeStyle LED Işık Ailesi
Marka Kino Flo
Firma Dedotec
Telefon 0212 328 00 66
Web www.dedotec.net

En Çok Görüntülenenler
Dergi