Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > NewTek
NewTek
01.10.2019 17:26

TriCaster TC1 Görüntü Yapım Sistemi

Yüzlerce gelişmiş yapım yeteneğiyle dolu TriCaster TC1 çözümü, HD, 3G, 4K UHD 60p formatlarda anahtarlama, akış ve kayıt sağlıyor. 16 harici giriş ve 4 adet M/E ile geniş kapsamlı kamera desteği ve çok kaynaklı görüntü miksi sunuyor. Çok kanallı Skype TX yazılım bütünleşmesiyle stüdyo düzeyinde Skype görüntülü arama gerçekleştiriyor. Bütünleşik görüntü sunucular, hiç ek donanım gerektirmeden oynatım, tekrar oynatım ve canlı kurgu imkanı veriyor. VoD, post prodüksiyon ve arşiv için yüksek çözünürlüklü QuickTime ve H.264 dosyalara çok kanallı ISO kayıt yapılıyor. Facebook Live, Microsoft Azure, Periscope, Twitch, YouTube Live içerik paylaşım ve dağıtım ortamlarına çift kanallı canlı görüntü ve ses akışı gerçekleştiriliyor.


NDI Ağ Aygıtı Arayüzü

NewTek NDI (Network Device Interface) herkesin mevcut IP görüntü ağlarında gerçek zamanlı, ultra düşük gecikme süreli görüntü kullanmasını sağlayan yüksek performanslı bir standart. NDI sistemlerin, aygıtların ve uygulamaların görüntü, ses ve veri paylaşımı için IP üzerinden iletişim kurup haberleşmesini sağlıyor. Basit bir keşif işlemi ile bağlantılı cihazları TV istasyonları, web yayını stüdyoları, evler, ofisler ve sokaklardaki ağlara ekliyor. Ücretsiz NDI araçlarını bilgisayara yükleyerek görüntü yakalama, izleme, test ve denetimini yapabiliyorsunuz. Canlı görüntüyü, Windows, Mac, Linux yazılım uygulamaları ağınızda dolaşıma sokabiliyorsunuz. Bulut dahil her ağ ortamında çalışabilen NDI yerel veya küresel olsun her yayıncıya en düşük seviyede gecikme süresine sahip, en yüksek kalitede görüntü sunmayı amaçlıyor. 


IP Series Modüler Görüntü Yapım Sistemi

NewTek IP Series’de IP’nin gücünü, etkisini ve esnekliğini, yazılım kontrollü canlı prodüksiyon yaklaşımıyla bir araya getiriyor. IP Series ile birlikte iş akışında Bileşik Prodüksiyon dönemi başlıyor. Ağ çapında bağlantı, iletişim ile görüntü ve ses paylaşımı için NewTek’in yenilikçi NDI teknolojisi kullanılıyor. Bir görüntü miks motoru, bir stüdyo genişleme modülü ve 4 şeritli kontrol panelinden oluşan IP Series sistemi tekil ve bileşik bir prodüksiyon ortamı olarak görev yapıyor. Girişler, çıkışlar ve medya içeriklerine ağın herhangi bir konumundaki herhangi bir kullanıcı tarafından erişilebiliyor. NewTek IP Series SDI uyumluluğu, IP esnekliği, 4K UHD kapasitesi ve sanallaştırma desteğini bir arada sunuyor. IP Series mevcut altyapınıza entegre olduğu gibi geleceğe uyumlu bir yapıda. 

www.newtek.com

Önceki Makale
Nila LED Lighting
Sonraki Makale
NewTec
En Çok Okunanlar
Dergi