Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Jünger Audio
Jünger Audio
02.10.2019 09:53

AIXpressor Ses İşlemci

AIXpressor ses işlemci üstün işleme gücü ve çok geniş esneklik sunuyor. Jünger Audio’nun bilinen performansını ve ses kalitesini bir üst düzeye çıkaran AIXpressor, gerçek zamanlı çalışma için güvenilir bir donanım tabanı ile yazılım tanımlı uygulamaların esnekliğini bir araya getiriyor. 19 inç yükseklikte, tek kabin rafı boyutlu AIXpressor, yüksek performanslı işleme sistemine ve geniş medya arabirimlerine sahip. Bir x86 CPU tabanlı işlemci kartı içeren AIXpressor, gelecekte yükseltmelere açık olduğu için teknoloji geliştikçe yetenekleri arttırılabilecek. Yeni sinyal işleme çekirdeği tek bir aygıtta 500 Level Magic işlemini hesaplayabiliyor. Tüm ses kod çözme, işleme ve kodlama işlemleri, ek DSP kartı veya kodek kartı gerekmeden, ünitenin ana çekirdeği tarafından gerçekleştiriliyor. 


flexAIserver Ses Sunucuları

flexAIserver serisi ses sunucuları yüksek kanal sayısı ve geniş kapsamlı sinyal işleme gerektiğinde maksimum işlem gücü ve esneklik sunuyor. Klasik çok kanallı ses arabirimleri, AoIP veya standart Ethernet ile kullanılarak, gerçek zamanlı, internet akış tabanlı veya çevrim dışı ses verilerini işleyebiliyor. Jünger’in yeni ses altyapısı flexAI’yi çalıştıran seri, yeni kuşak ses işleme için firmanın bilinen ses algoritmalarını güçlendirmeye hazır. Mevcut üç farklı boyutuyla sinyal işleme yetenekleri her türlü uygulama ve kuruluma göre kolayca ölçeklendirilebiliyor. 


EASY LOUDNESS AoIP Ses İşlemcisi

Çift stereo ses işleme kanalı, bütünleşik DANTE/AES67 I/O ve opsiyonel günlük kaydı özellikleri taşıyan EASY LOUDNESS AoIP, otomatik ve akıllı gerçek zamanlı ses yükseklik yönetimi için ideal bir çözüm. Jünger Audio’nun bütünleşik Level Magic işlemi dünya çapında kullanılan tüm ses şiddeti standartlarıyla uygunluk ve maksimum ses kalitesini garantiliyor. Stereo yayın ve yapımlar için ideal EASY LOUDNESS AoIP ses işlemcisi, ses düzeylerinin ve şiddetlerinin prıgramlar arasında ve günden güne otomatik denetim altında tutulması için tasarlandı. 

www.jungeraudio.com

Önceki Makale
JVC
Sonraki Makale
Jutel
En Çok Okunanlar
Dergi