Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Exterity
Exterity
02.10.2019 14:47

AvediaStream Kod Dönüştürücüler

Yüksek performanslı içerik dönüştürme araçları AvediaStream kod dönüştürücüler, içeriklerin kullanıcıların tercih ettikleri televizyon ekranı, bilgisayar veya mobil aygıt gibi görüntüleme cihazlarına dağıtılmaları için uyumlu formatlara kolayca çevrilmelerini sağlıyor. Exterity AvediaStream kod dönüştürücü serisi geniş görüntü akış gereksinimlerine hizmet ediyor ve çevrim dışı (dosyadan dosyaya) kod dönüştürme, canlı kod dönüştürme ve görüntü akışı yapabiliyor. Farklı kod dönüştürme etkinlikleri değişik miktarlarda sistem kaynağı gerektiriyor. Kalan kod dönüştürme kapasitesini belirlemeye yardımcı olmak için AvediaStream t5320/t5620 aygıtların etkinliklerini gerçek zamanda takip ediyor, kullanıcı arayüzünde okunması kolay bir kulanım tablosu gösteriyor.


ArtioSign Reklam Ekranı Uygulaması

ArtioSign  ile göz alıcı, dinamik HD dijital reklam ekranları oluşturulabiliyor, yönetilebiliyor ve görüntülenebiliyor. Exterity IP görüntü çözümleriyle kesintisiz bütünleşme, canlı TV ve videoların etkili reklam ekranlarıyla hızla bütünleşerek bilgi verme, iletişim kurma ve ilgi çekme sağlıyor.Sezgisel sürükle-bırak arayüzlü ArtioSign, kurumsal, finans, otelcilik, stadyumlar, eğitim ve diğer alanlarda çalışanlar için güçlü işlevlerle benzersiz kullanım kolaylığını bir araya getiriyor. Exterity ArtioSign Digital Signage + IPTV in One uygulamasının son sürümünün özellikleri arasında kullanıcıların uzaktan kumandalarını kullanarak reklam ekranlarını hızla ve kolayca güncelleyebilmeleri ve içerikleri gizleyip göstermek için ekran düzenlerini hemen değiştirebilmeleri var. Kullanıcılar artık bir listeden manuel olarak oynatılacak bir VoD varlığını veya kanalını seçip eğitim malzemesi veya canlı haber gibi doğru mesajın doğru zamanda doğru izleyicilere ulaşmasını garantileyebiliyorlar. 


AvediaStream Gateway Ağ Geçidi

AvediaStream Gateway herhangi bir karasal, uydu veya kablolu kaynaktan canlı dijital televizyon ve radyo kanallarını yakalayıp, bir IP ağ üzerinde doğrudan akışını gerçekleştiriyor. G4400 ağ geçit yolu kuruluşların pahalı özel amaçlı dağıtım ağları gerekmeden, internet üzerinden uzak noktalar arasında eğitim oturumları gibi canlı görüntüleri göndermelerini sağlıyor. Güvenlik ve güvenilirlik en önemli konular olduğu için, ağ geçit yolu SRT protokolünü kullanarak aynı ağ içerisindeki bütün ekranlara dağıtım için uzak merkezler arasında en az gecikmeyle güvenilir ve güvenli görüntü taşımayı garantiliyor. 

www.exterity.com

Önceki Makale
Facilis
Sonraki Makale
EVS
En Çok Okunanlar
Dergi