Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Shure MOTIV iOS ve USB Mikrofonlar
Shure MOTIV iOS ve USB Mikrofonlar
19.11.2019 18:09

Bir albüm kaydederken, Podcast oluştururken, vlog paylaşımının seslerini düzenlerken veya sahada haber kaydederken, MOTIV iOS ve USB mikrofonlar içerik yaratıcılarına stüdyoda, evde veya hareket halinde iken profesyonel ses kayıtları yapabilmeleri için güçlü ve kolay bir yol sunuyor. MOTIV ile ücretsiz ShurePlus MOTIV iOS uygulaması birlikte kullanıldığında zengin denetim, kayıt, kurgunun yanı sıra kayıtları dünya ile paylaşma imkanı elde ediliyor. 

MV88

iPhone, iPad ve iPod için iOS stereo kapasitif mikrofon

Hareket halinde stereo kayıt.

iPhone, iPad veya iPod’a bir MV88 takılıp tercih edilen ses veya görüntü kayıt uygulamasıyla kayıt başlatılarak, gerçek doğal sesli stereo kayıtlar elde edilebiliyor. Kayıt, kurgu ve paylaşım sağlayan ücretsiz ShurePlus MOTIV iOS uygulamasıyla stereo genişlik, polar paternler ve EQ üzerinde daha zengin denetim sağlanıyor.

MV51

iPhone, iPad, iPod, Mac ve PC için iOS ve USB geniş diyaframlı kapasitif mikrofon

Efsane gibi kaydedin. Profesyonel ses elde edin.

MV51 kesintisiz 24 bit / 48 KHz dijital kayıt, nostaljik tarz ve tamamen metal yapının sağlamlığını, portatif bir yapıda birleştiriyor. Bir dokunmatik panel, pratik kazanç, ses kesme ve kulaklık ses yükseklik kontrolleriyle eksiksiz denetim sunarken, daha zengin kayıt, kurgu, paylaşım uygulamaları için ücretsiz ShurePlus MOTIV iOS uygulamasıyla daha derine inilebiliyor. 

MV5

iPhone, iPad, iPod, Mac ve PC için iOS ve USB kapasitif mikrofon

Esnek, portatif, şık.

Rahat kullanım ve esneklik gözetilerek tasarlanan sağlam seçenek MV5, tak-çalıştır kolaylığında 24 bit / 48 KHz dijital kayıt sağlıyor. Üç adet DSP ön ayar modu sayesinde Podcast, ses bindirme, takipli vokaller ve müzik aletleri için en iyi sesler yakalanabiliyor. Ücretsiz ShurePlus MOTIV iOS uygulamasıyla kayıt, kurgu ve paylaşım yapılabiliyor. 

MVi

iPhone, iPad, iPod, Mac ve PC için iOS ve USB dijital ses arabirimi

Sizinle her yere gelen ev stüdyosu.

Mikrofonlar ve müzik aletleri için bir XLR + ¼ inç kombo jak girişi, beş adet DSP ön ayarı ve ses yüksekliği, kazanç ve ses kesme için dokunmatik panel ile MVi yaratıcı süreç boyunca eksiksiz denetim getiriyor. Kapasitif mikrofonlar için phantom güç ve sağlam, tamamen metal yapı, nereye giderseniz gidin güvenilir, 24 bit / 48 KHz kaliteli dijital kayıt sağlıyor. Ücretsiz ShurePlus MOTIV iOS uygulamasıyla kayıt, kurgu ve paylaşım mümkün. 

MVL

iPhone, iPad, iPod için iOS tümyönlü kapasitif yaka mikrofonu

Yakanıza takın ve konuşun.

MVL tümyönlü kapasitif yaka mikrofonunu gömleğinize, yakanıza, kravatınıza mandallayabilir, fişini iOS aygıtınıza takıp söyleşiler, dersler, halka açık konuşmalar ve videografilerde net, kaliteli sesler yakalayabilirsiniz. Ücretsiz ShurePlus MOTIV iOS uygulamasıyla ses dosyalarını kaydedip yazılı mesaj, e-posta veya herhangi bir dosya paylaşım hizmetiyle paylaşabilirsiniz. 

ShurePlus MOTIV iOS App

ShurePlus MOTIV iOS uygulamasıyla çalışmalar kaydedilip kurgulanabiliyor ve paylaşılabiliyor. Müzik kaydederken, sahada kayıt yaparken, söyleşiler gerçekleştirirken, MOTIV aygıtıyla görüntü kaydederken, ön ayar modlarından birisi kolayca seçilerek, kazanç, eşleştirme ve sıkıştırma ayarları otomatik olarak yapılabiliyor, ya da daha derine inilerek kişisel ayarlar yapılabiliyor. Kayıt yapıldıktan sonra girişler kırpılabiliyor, fade eklenebiliyor, kayıtlar ayrı dosyalara bölünebiliyor. Son olarak kurgulanmış ses kayıtları e-posta, yazılı mesaj, iTunes yoluyla dünyayla paylaşılabiliyor.


Ürün MOTIV iOS ve USB Mikrofonlar
Marka Shure
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr