Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Roland AeroCaster Canlı Görüntü Akış Sistemi
Roland AeroCaster Canlı Görüntü Akış Sistemi
21.05.2022 14:54

Çok kameralı canlı akış yayını için kameraları, bilgisayarları ve resim masalarını bağlamak amacıyla tipik olarak ihtiyaç duyulan karmaşık kurulum ve kablo karmaşasından kurtulun. Devrim niteliğindeki Roland AeroCaster sistemi, yalnızca bir iPad ve birkaç cep telefonu ile dakikalar içinde en sevdiğiniz platformda kablosuz olarak görüntü geçiş ve akışı yapmanızı sağlar.

AeroCaster, herkesin profesyonel düzeyde prodüksiyon kalitesiyle kablosuz çoklu kamera kurulumu oluşturmasını kolay ve ekonomik hale getirir. Herkesin taşıdığı mobil cihazların A/V gücünden yararlanarak çığır açan sistem, çevrimiçi talk show’lardan müzik performanslarına, canlı ticarete, uzaktan eğitime ve daha fazlasına kadar her türlü canlı akış yayın uygulaması için yeni bir yaratıcı olasılıklar dünyasının kapılarını açıyor.

 • Donanım kontrol yüzeyi/ses arabirimi ve eksiksiz özellikli iPad uygulaması ile güçlü kablosuz prodüksiyon çözümü
 • Aynı anda dört kablosuz cihaza ve ayrıca ana iPad’deki kameraya geçiş yapma
 • Desteklenen dört adede kadar iOS ve Android akıllı telefon ve tabletten kablosuz kamera bağlantıları desteği
 • Google Chrome web tarayıcısı aracılığıyla bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan ekranları kablosuz olarak paylaşma
 • Çeşitli geçiş efektleriyle kameralar, medya ve sahneler arasında geçişler
 • Başlıklar, grafikler ve resim içinde resim pencereleriyle 30 sahne kaydetme ve geri çağırma
 • iPad’de depolanan görüntü, ses, fotoğraf ve grafikleri entegre etmek için medya havuzu
 • Wi-Fi veya 4G/5G hücresel ağlar üzerinden doğrudan YouTube, Facebook Live, Twitch ve özel RTMP kanallarına görüntü akışı
 • Sezgisel donanım kontrol yüzeyi ve iki XLR girişi, 3,5 mm stereo girişi, kulaklık ve monitör çıkışları içeren ses arabirimi

En hızlı, en basit resim masası kurulumu

AeroCaster, inanılmaz derecede çok yönlü ve yapılandırması kolay, süper güçlü bir A/V geçiş ve anahtarlama sistemi. Neredeyse hiç vakit kaybetmeden, bir Wi-Fi veya 4G/5G hücresel ağ üzerinden YouTube, Facebook, Twitch ve özel RTMP kanallarına birden fazla kamera ve yüksek kaliteli ses akışı yapılabilir.

AeroCaster sistemi, iPad için AeroCaster LIVE uygulaması, AeroCaster VRC-01 kontrol donanımı yüzeyi ve ses arabirimi ile iOS ve Android mobil cihazlar için AeroCaster Camera uygulamasından oluşur. Bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan BYOD (Bring Your Own Device) ekran paylaşımı da desteklenir.

Sevilen görüntü akış platformuna bağlantı

AeroCaster, önde gelen görüntü/ses akış platformlarına kolay kablosuz bağlantı sağlar. Ve sistemi satın almak, abonelik ücreti gerektirmeden tüm AeroCaster özelliklerine tam erişim sağlar.

Beş kaynaktan görüntü yakalama

Dört mobil cihazdan uzaktan video yakalamaya ek olarak, iPad’deki kamerayı kullanarak beşinci bir canlı video kaynağına erişilebilir.

Sahnelerde tek dokunuşla değişiklikler

Metin bindirmeleri, grafikler (saydam PNG dosyaları dahil), resim içinde resim pencereleri veya bölünmüş ekran görünümleriyle 30’a kadar sahne ön ayarı oluşturulabilir.

Kolayca profesyonel görüntü efektleri 

Pürüzsüz, gerçek zamanlı geçişler için kesmeler, karşılıklı çözülmeler ve süpürmeli silmeler.

iPad medya içeriğine erişim

Başlıklar oluşturma ve iPad’in resim kitaplığından video klipler, fotoğraflar ve grafikler oynatma.

Ses miksi

AeroCaster donanım arayüzü, küçük bir yayın mikserinin gücüyle tüm ses giriş ve çıkış ihtiyaçlarını karşılar. Basit ve anlaşılır kontrolleri kullanılarak, önceden prodüksiyon deneyimi olmayan tek bir kişi görüntü değiştirmeyi ve ses miksini aynı anda yönetebilir.

2022 yılının içinde bulunduğumuz ikinci çeyreğinde çıkacak yeni özellikler:

 • Medya kırpmak, bölünmüş ve dörtlü kompozisyonların boyutlarını düzenlemek ve daha fazlası için genişletilmiş sahne seçenekleri.
 • iCloud Drive’dan hareketsiz resimleri ve filmleri içe aktarma desteği.
 • Çevrimiçi izleyicilerden gelecek yorumlar için entegre sohbet ekranı.
 • Bağlı olan her akıllı telefonda yerel ses/görüntü içeriği yakalama ve akıllı telefon içeriğini kablosuz olarak iPad’e aktarma.

Ürün AeroCaster Canlı Görüntü Akış Sistemi  
Marka Roland
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr